WYCIECZKI PO POLSCE arrow TURYSTYKA POLSKA arrow ZWIEDZANIE POLSKI arrow ZWIEDZANIE MIAST arrow USŁUGI TRANSPORTOWE arrow DLACZEGO STAYPOLAND
TURYSTYKA W GDAŃSKU

Te krótkie wycieczki polecamy wszystkim osobom planującym pobyt w Gdańska, Sopocie lub Gdyni, a także firmom z Trójmiasta, które chciałyby zapewnić swoim gościom urozmaicony program.
Piesze zwiedzanie najciekawszych zakątków Gdańska
Wycieczka po Gdańsku, Sopocie i Gdyni. Po Trójmieście oprowadzi Państwa prywatny przewodnik.
Wycieczka przybliża czasy komunizmu, hitleryzmu, II wojny światowej i narodzin „Solidarności”


Nasze propozycje skierowane są do osób, które wybierają się do Gdańska, ale chciały bliżej poznać także najciekawsze miejsca w pobliżu Trójmiasta. Zapewniamy transport i ciekawe programy zwiedzania nie tylko w wymienionych tu miejscach. Jeżeli mają Państwo specjalne życzenia, prosimy o kontakt z naszym działem wycieczek. Polecamy zwłaszcza wyprawę do Fromborka, miasta związanego z Kopernikiem, zwiedzanie elbląskiej starówki, wycieczkę do Słowińskiego Parku Narodowego z jego niezwykłymi wydmami lub do krainy Mazurskich Jezior . Inne propozycje to wycieczka na Hel, zwiedzanie zamków krzyżackich (Malbork, Kwidzyn, Grudziądz, Pelplin), jedno- lub dwudniowe odwiedziny Torunia, Olsztyna oraz Warszawy.
Odwiedziny w dawnej twierdzy krzyżackiej i zwiedzanie z prywatnym przewodnikiem.
Wycieczka z Gdańska do dawnego hitlerowskiego obozu w Sztutowie
Zwiedzanie pięknego regionu “Polskiej Szwajcarii”, znanego z licznych jezior i oryginalnej kultury kaszubskiej.
Wycieczka przybliża czasy komunizmu, hitleryzmu, II wojny światowej i narodzin „Solidarności”


Do Gdańska warto chociaż wstąpić, nawet jeśli nie jest to główny cel Państwa podróży. Proponujemy także dłuższe wycieczki grupowe albo jedno- czy dwudniowe wypady z innych miast, polecane przede wszystkim osobom, które zatrzymały się w Warszawie, Toruniu, Szczecinie lub Poznaniu. Aby dokładnie zaplanować swój program zwiedzania, prosimy o kontakt z naszym działem wycieczek.

Oferujemy także 12-dniową wycieczkę po Polsce, uwzględniającą także Gdańsk. „Wielka wyprawa po Polsce” to grupowa wycieczka z przewodnikiem, odbywająca się w dziewięciu terminach latem 2007. Dwudniowy pobyt w Gdańsku i Trójmieście pozwoli zobaczyć największe atrakcje nadmorskiej metropolii. W cenę wycieczki wliczony jest pobyt w najlepszych hotelach, transport i wyżywienie, a nieduże 10-20 osobowe grupy umożliwiają dostosowanie się do indywidualnych potrzeb gości.