EKSKURSIJOS LENKIJOJE arrow TURIZMAS LENKIJOJE LANKYTINOS VIETOS arrow EKSKURSIJOS MIESTUOSE arrow TRANSPORTO PASLAUGOS
Malborko pilis

Malborkas – vienas iš gausiausiai turistų lankomų miestų Lenkijoje, kurio nevalia praleisti keliaujant iš arba į Gdanską. Nedidelį miestelį, įsikūrusį apie 60 km į pietryčius nuo Trimiesčio metropolijos, paprasčiausiai aplankyti naudojantis nuomojamu privačiu limuzinu su vairuotoju, kuris greitai ir saugiai nuveš Jus į ekskursijoje numatytas vietas.

1274-1457 metais Malborkas buvo Didžiojo Kryžiuočių ordino bei viso vienuolyno sostine. Tai didžiausia Europoje viduramžių pilis, įrašyta į UNESCO Pasaulio kultūrinio paveldo sąrašą. Pagrindinę komplekso dalį sudaro trys sujungtos pilies dalys, apsuptos galingos gynybinės sienos su gausiais bokšteliais ir vartais. Gido vadovaujama ekskursija veda į erdvias vienuolyno patalpas: reflektoriumą, virtuvę, koplyčią, miegamajį, tvirtovės sargų koridorius ir budėtojų stebėjimo postus bokštuose. Pilyje dėmesį patraukia ne tik labai įdomus gotikinis interjeras, architektūrinės detalės, bet ir pilyje eksponuojamos gausios gintaro papuošalų, meninių amatininkų dirbinių, porceliano, ginklų ir skulptūrų kolekcijos.

Pakeliui iš Malborko į Gdanską siūlome sustoti vaizdingų Vyslos Žulavų teritorijoje, kur pamatysite žavingus medinius namus, XVII a. pastatytus atvykėlių iš Olandijos. Žulavai susiformavo Vyslos deltos formavimosi metu. Tai žemiausiai esanti Lenkijos vieta. Svečiams pageidaujant siūlome vienos dienos trukmės apžvalginę ekskursiją, kurios metu pamatysite Malborko pilį bei buvusią Štuthofo koncentracijos stovyklą.


Trukm?: 5 val.
The price includes transport with minivan, service of driver/guide, entrance fees, VAT.Kaina vienam asmeniui USD

Asmenų sk.
1
2
3
4
5
6
7
8
KAINA
271
135
90
90
72
60
51
45
Pasirinkti asmenų skaičių: