StayPoland - Poland, made perfect

Opinie Klientów
Hotele w Polsce » Podlaskie » Hotele Białystok
100% Klientów zadowolonych
Ostatnio zarezerwowane hotele w Białymstoku Ceny grupowe dla 10 i więcej osób >>
  • Centrum hotele: 5 Większość hoteli w Białymstoku położona jest w centrum miasta, przeważnie w okolicach starówki. Centrum Białegostoku to miejsce, gdzie położone są najlepsze hotele w mieście, tutaj także skoncentrowana jest większość zabytków. Najstarsza część Białegostoku nie jest typową starówką, za centralny punk starego miasta można uznać Plac Kościuszki. Najbardziej charakterystyczną budowlą w mieście jest Pałac Branickich, położony nad rzeką Biała, otoczony przez piękny park. Większość hoteli w Białymstoku znajduje się w jego pobliżu. Wybierając nocleg w centrum miasta trzeba mieć na uwadze, że stacja kolejowa i autobusowa będą stosunkowo daleko od hotelu.
  • Blisko centrum hotele: 4 Białystok jest miastem średniej wielkości, więc nawet z hotelu położonego w pobliżu centrum, ale poza samym sercem miasta, jest dość blisko do wszystkich najważniejszych miejsc w Białymstoku. Zaletą hoteli położonych w pobliżu centrum jest spokojne otoczenie. W tej okolicy znajdują się także niektóre ciekawe zabytki, takie jak cerkwie św. Marii Magdaleny i Wszystkich Świętych.
  • Poza centrum hotele: 4 Białystok położony jest na trasie wiodącej na Litwę, do Białorusi i Rosji. Osoby, dla których Białystok jest przystankiem w dalszej drodze, mogą docenić hotele zlokalizowane na przedmieściach miasta. Te hotele w Białymstoku są również ciekawą propozycją dla wszystkich, którzy zamierzają zwiedzić Biebrzański Park Narodowy.
Rynek hotelowy w Białymstoku Białystok Białystok, stolica Podlasia, to miasto o umiarkowanie rozwiniętym przemyśle (dominującym sektorem jest meblarstwo), przyciągającym biznesmenów i turystów. Hotele w Białymstoku rozwijają się także dzięki położeniu w pobliżu granicy z Białorusią i Litwą, skupiając się na klientach podróżujących służbowo. Białystok może być atrakcyjną bazą dla turystów wybierających się do Europy Wschodniej lub państw bałtyckich. Zakwaterowanie w tutejszych hotelach polecamy także miłośnikom łowiectwa oraz dziewiczej przyrody (w pobliżu znajdują się trzy parki narodowe).

Informacja: Nasza baza danych prezentuje najlepsze hotele w Białymstoku - osobiście sprawdziliśmy standard zakwaterowania. Na naszej stronie można łatwo i szybko sprawdzić dostępność miejsc w hotelach w Białymstoku, określić dokładną lokalizację hotelu i dokonać rezerwacji. Przedstawiamy najatrakcyjniejsze oferty noclegowe. Jesteśmy ciekawi Twojej opinii na temat hoteli w Białymstoku zarezerwowanych ze StayPoland.com.
Najlepsze w Białymstoku
Ocen: 1 500

Klienci dzielą się opinią na temat hoteli.
My dziękując zwracamy im 3% z ceny.
czytaj więcej

Lokalizacja 100%

Personel 92%

Świetny 92%

Cena do jakości 92%

Wyposażenie pokoju 92%

Świetny 92%

Łóżko 100%

Dobry 67%

Czystość 100%

Świetny 92%