Hotele w Polsce » Pomorskie » Hotele Gdynia
100% Klientów zadowolonych
Ostatnio zarezerwowane hotele w Gdyni Ceny grupowe dla 10 i więcej osób >>

3* Dworek Osada Wędrow... niedawno

4* Courtyard by Marrio... niedawno
Port i Plac Kaszubski
Plac Kaszubski to plac w centrum Gdyni, z którego początek bierze m.in. ulica Świętojańska. To idealne miejsce dla każdego, kto lubi być blisko głównych atrakcji miasta.
Pas nadmorski
Blisko centrum
Hotele położone blisko centrum znajdują się również w pobliżu głównych atrakcji Gdyni, m.in. ulicy Świętojańskiej, stacji kolejki trójmiejskiej i Skweru Kościuszki.
Mechelinki
Mechelinki to stara wieś kaszubska położona około 15 km od Gdyni. Jest to idealna lokalizacja dla każdego kto ceni odpoczynek w harmonii z naturą. Będąc tu warto wybrać się do okolicznego rezerwatu przyrody Mechelińskie Łąki.
Poza Gdynią
Rekowo Górne
Rekowo Górne to wieś kaszubska położona około 21 km od Gdyni. Poza corocznymi zawodami konnymi „Skokomania” miejscowość nie oferuje zbyt wielu atrakcji. Warto jednak odwiedzić tutejszy hotel spa, który mieści się w pałacu z XIX wieku.
Rumia
Rumia to miasto położone 12 km od Gdyni. Miejscowość oferuje wiele atrakcji dla turystów. Hotel w Rumi to wymarzone miejsce na letni wypoczynek, zarówno dla osób, które chciałby poopalać się na plaży, jak i dla zwolenników innych form spędzania urlopu.
 • Centrum hotele: 2 Centrum miasta jest bez wątpienia najlepszym miejscem, jeśli chodzi o hotele w Gdyni. Ze względu na bliskość plaży oraz stacji kolejowej są one popularne zarówno wśród turystów, jak i biznesmenów.
  • Dworzec kolejowy: 1
   Niektóre z oferowanych hoteli znajdują się w pobliżu dworca kolejowego, co czyni je niezwykle praktycznymi i dogodnymi nawet dla najbardziej wymagających podróżnych. Dworzec jest usytuowany w zachodniej części centrum Gdyni.
  • Skwer Kościuszki: 1
   Przy bulwarze Skwer Kościuszki znajdują się m.in. port jachtowy, Akwarium Gdyńskie, Muzeum Marynarki Wojennej, niszczyciel ORP “Błyskawica”, żaglowiec “Dar Pomorza”, Teatr Muzyczny. Dogodna lokalizacja hoteli przy Skwerze Kościuszki zapewni miły wypoczynek.
 • Pas nadmorski (max. 1 km) hotele: 1 Oferujemy szeroki wybór hoteli na wybrzeżu. Pozwoli to Państwu na znalezienie idealnego zakwaterowania nad polskim morzem, zwłaszcza jeśli chcieliby Państwo spędzić wakacje w Gdyni. Hotel w tej okolicy zapewni Państwu nie tylko wymarzony wypoczynek, lecz także piękny widok na Zatokę Gdańską. Wybrzeże znajduje się w południowej części miasta, a plaże ciągną się na południe aż do Gdyni-Orłowo oraz Sopotu.
 • Poza centrum hotele: 1 Hotele znajdujące się poza centrum (często usytuowane w pobliżu dróg krajowych) są najchętniej odwiedzane przez osoby, dla których Gdynia jest jedynie jednym z przystanków podczas ich podróży.
 • Poza Gdynią hotele: 1
Rynek hotelowy w Gdyni Gdynia Baza noclegowa w Gdyni wciąż jeszcze nie jest odpowiednio rozwinięta. Większość hoteli jest utrzymana w nieco staromodnym stylu. Bliskość Sopotu i Gdańska sprawia, że turyści mogą zdecydować się na zakwaterowanie w którymś z tych dwóch miast. Tym niemniej, warto odwiedzić Gdynię i zatrzymać się w tutejszym hotelu, czy to ze względów służbowych, czy turystycznych. Okres letni to czas niezwykłej aktywności w branży turystycznej, zaś w zimie Gdynia może być doskonałym miejscem na organizację konferencji i pobytów uzdrowiskowo-rekreacyjnych. Prezentujemy najlepsze hotele w Gdyni.
Najlepsze w Gdyni
Ocen: 163

Klienci dzielą się opinią na temat hoteli.
My dziękując zwracamy im 3% z ceny.
czytaj więcej

Lokalizacja 100%

Łóżko 92%

Czystość 92%

Wyposażenie pokoju 92%

Świetny 92%

Cena do jakości 92%

Personel 92%

Świetny 92%