Hotele w Polsce » Pomorskie » Hotele Łeba
98% Klientów zadowolonych
Ostatnio zarezerwowane hotele w Łebie Ceny grupowe dla 10 i więcej osób >>
  • Blisko centrum hotele: 1 Niektóre hotele w Łebie znajdują sie w pobliżu centrum. Łeba nie jest dużym miastem, a więc centrum oraz wszystkie atrakcje miasteczka są również w Państwa zasięgu. Hotele w pobliżu centrum są z reguły większe i oferują różne zabiegi zdrowotne oraz spa.
  • Centrum hotele: 1 Hotele w centrum Łeby są położone w okolicy malowniczego kanału żeglownego. W pobliżu znajduje się również morze z pięknymi plażami oraz ruchome wydmy. Plaże są oddalone o ok. 500 metrów od centrum.
  • Nad morzem hotele: 1 Wiele hoteli oraz pokoi gościnnych znajduje się przy brzegu morza. Niektóre z nich oferują prywtny dostęp do plaży. Jeśli chcieliby Państwo spędzić wakacje wypoczywając nad Morzem Bałtyckim, ta lokalizacja jest z pewnością godna uwagi.
Rynek hotelowy w Łebie Łeba Hotele w Łebie nastawione są głównie na turystów i urlopowiczów. Nadmorskie usytuowanie, bliskość Słowińskiego Parku Narodowego i niezwykły port – wszystko to sprawia, że w sezonie letnim hotele w Łebie zapełniają się gośćmi. Za widok z okna na morze należy zapłacić odpowiednio więcej, ale można także znaleźć zakwaterowanie w Łebie za bardzo przystępną cenę. Większość hoteli jest zlokalizowana w pobliżu plaży.
Najlepsze w Łebie
Ocen: 63

Klienci dzielą się opinią na temat hoteli.
My dziękując zwracamy im 3% z ceny.
czytaj więcej

Cisza 94%

Śniadanie 91%

Personel 89%

Czystość 89%

Bardzo dobry 87%

Łóżko 89%

Dobry 68%

Wyposażenie pokoju 86%

Bardzo dobry 81%