StayPoland - Poland, made perfect

Opinie Klientów
Hotele w Polsce » Pomorskie » Hotele Sopot
100% Klientów zadowolonych
Ostatnio zarezerwowane hotele w Sopocie Ceny grupowe dla 10 i więcej osób >>

5* Sheraton Sopot Hote... niedawno

5* Sofitel Grand Sopot niedawno
 • Śródmieście hotele: 14 Wiele sopockich hoteli znajduje się w pięknym centrum miasta. Latem okolice te stają się bardzo tłoczne, przez co znalezienie zakwaterowania na ostatnią chwilę może przysporzyć sporych problemów. Hotele i pensjonaty, które polecamy, zostały pogrupowane wg rożnych kryteriów, aby ułatwić wybranie oferty najlepiej spełniającej Państwa wymagania.
  • Pas nadmorski i molo: 4
   Sopot szczyci się najdłuższym molem w Europie. Znajduje się ono na początku bulwaru Monte Cassino i przyciąga rzesze turystów. Jest tu też długa piaszczysta plaża i promenada.
  • Monte Cassino: 3
   Monte Cassino jest jednym z najmodniejszych i najbardziej prestiżowych bulwarów w Polsce. Podczas sezonu letniego liczne restauracje, puby i bary stwarzają wyjątkową atmosferę. Wybierając hotel znajdujący się na tej promenadzie będziesz w samym centrum lokalnych atrakcji.
  • Na południe od Monte Cassino: 3
   Na południe od Monte Cassino znajduje się okolica pełna secesyjnych willi. Są one atrakcyjną propozycją zakwaterowania, a te oddalone nieco od ulicy gwarantują wypoczynek w ciszy i spokoju.
  • Na północ od Monte Cassino: 1
  • Blisko dworca kolejowego: 3
 • Pas nadmorski (max. 800 m) hotele: 4 W Sopocie jest wiele ośrodków spa, położonych nad samym Bałtykiem. Hotele w tej części miasta polecane są osobom, które lubią wypoczynek na plaży i uspokajający szum morza. Za pośrednictwem naszej strony z łatwością można znaleźć hotel odpowiadający Państwa oczekiwaniom. Decydując się na pobyt w południowej, mogą Państwo liczyć na bliskość plaży w Gdańsku-Jelitkowie. Hotele w północnej części Sopotu są położone niedaleko od Orłowa (dzielnica Gdyni). Choć Sopot nie jest bardzo dużym miastem, oferuje atrakcje najwyższej jakości.
 • Blisko śródmieścia hotele: 6 Bardzo dobre hotele znajdują się również blisko centrum Sopotu. Oferują one zakwaterowanie w kameralnej okolicy, niedaleko plaży i wszystkich najciekawszych zabytków miasta. Polecamy szczególnie hotel znajdujące się na zachodnim krańcu Sopotu, blisko Opery Leśnej, gdzie co roku odbywa się Międzynarodowy Festiwal Piosenki.
Rynek hotelowy w Sopocie Sopot W okresie wakacji Sopot odwiedza duża liczba turystów. Trzeba być na to przygotowanym i jak najwcześniej zarezerwować miejsca w hotelu, bowiem zapotrzebowanie ze strony zagranicznych grup i gości pragnących spędzić w Sopocie więcej czasu jest ogromne. Szczyt sezonu przypada na drugą połowę sierpnia, kiedy w mieście rozpoczyna się Letni Festiwal Piosenki. Wówczas przybywają tutaj zagraniczne gwiazdy i znalezienie zakwaterowania graniczy z cudem. Nie należy się tym jednak zniechęcać, Sopot jest tego wart! Można także próbować znaleźć odpowiedni hotel w Gdańsku lub Gdyni.

Poza sezonem Sopot pozwala w pełni nacieszyć ciszą i spokojem. Hotele w Sopocie oferują pobyty kuracyjne i rekreacyjne, uzdrawiająca jest też sama bliskość morza. Na jesieni i wiosną Sopot żyje konferencjami i kongresami. Zachęcamy także do powitania tutaj Nowego Roku.

Sopot oferuje szeroką gamę możliwości: od wspaniałych rezydencji hotelowych, przez hotele o umiarkowanym standardzie, aż po schroniska turystyczne. Można również wybierać z bogatej oferty kwater prywatnych. Mieszkańcy Sopotu chętnie wynajmują na czas wakacji pojedyncze pokoje w swoich domach, co wiąże się jednakże z korzystaniem ze wspólnej łazienki. Zdecydowanie bardziej komfortowym rozwiązaniem jest zakwaterowanie w willach utrzymanych w stylu secesyjnym, które znajdują się w samym centrum Sopotu - zachowały one atmosferę minionych lat, kiedy Sopot cieszył się sławą najlepszego letniego kurortu w przedwojennych Niemczech. Mamy nadzieję, że nasza baza danych prezentująca najlepsze hotele w Sopocie okaże się pomocna przy poszukiwaniu odpowiedniego zakwaterowania.
Najlepsze w Sopocie
Ocen: 604

Klienci dzielą się opinią na temat hoteli.
My dziękując zwracamy im 3% z ceny.
czytaj więcej

Personel 100%

Cena do jakości 92%

Łóżko 92%

Czystość 92%

Świetny 92%

Lokalizacja 92%

Świetny 92%