StayPoland - Poland, made perfect

Opinie Klientów

Wycieczki po Polsce. Idealnie.

12
dni
od
$1910
Wolne terminy
  • czerwiec 30
  • lipiec 28
  • wrzesień 1 i 29
info
16
dni
od
$2445
Wolne terminy
  • czerwiec 9
  • sierpień 25
info

Dlaczego Polska?

Polska należy do najciekawszych, najdynamiczniejszych i najczęściej odwiedzanych krajów na świecie. Polska to bogactwo krajobrazów, przepiękne miasta i rozkosze dla podniebienia.

10 najważniejszych atrakcji turystycznych

Dlaczego podróż ze StayPoland?

Jesteśmy zespołem pasjonatów podróży po Polsce i biurem podróży cechującym się absolutną przejrzystością, gdy wszystkie opinie klientów są natychmiast publikowane na stronie internetowej. W ostatnich 14 latach obsłużyliśmy 257,235 gości i agentów turystycznych z 102 krajów. Duża siła nabywcza Grupy eTravel, największego polskiego biura podróży biznesowych, którego jesteśmy częścią, umożliwia nam oferować najlepsze ceny.

Więcej o StayPoland

Tysiące zadowolonych klientów

SA
Uczestnicy wycieczki byli bardzo zadowoleni z obsługi i świadomości, że są "dopieszczonymi" gośćmi. Pani Monika mile zaskoczyła mnie szybką i wyczerpująca korespondencją mailowa. Godne polecenia!
Sylwia
PK
Bogaty i ciekawy program zapewnił wiele niezapomnianych chwil. Niesamowite i niestandardowe podejście do warszawskich zabytków. Obsługa niezwykle profesjonalna i sympatyczna zarówno ze strony Państwa firmy jak i oprowadzających przewodników!
Paweł
MR
Zarówno Pani Anna, jak i nasz kierowca to osoby sympatyczne, bardzo profesjonalne, z talentem do obslugi klienta. Nasz kierowca posiadał ogromną wiedzę na temat drugiej wojny światowej, także podróż do i z Oświecimia to byla dla nas prawdziwa lekcja historii.
Marta
AT
Bardzo profesjonalna obsługa, wszyscy uczestnicy byli niezmiernie zadowoleni!
Agnieszka

Nie przegap naszych najlepszych ofert

Więcej od staypoland.com