ZÁJEZDY DO POLSKA arrow TURISTIKA V POLSKU CO NAVŠTÍVIT V POLSKU? arrow PROHLÍDKY MĚST arrow DOPRAVA A PŘEPRAVA
VÝLETY - KRAKOV

Při cestě do Krakova se připravte na skutečnou záplavu zážitků. Nejdříve se nechte oslovit bohatou krakovskou historií v její jedinečné rozmanitosti: najdete zde katolické i židovské památky, a také připomínky 40-ti let komunismu. Pro rodiny s dětmi nabízíme výlet za místními legendami. Pokud zůstáváte více nocí, zkuste se zúčastnit i některé z našich exkurzí do krásného okolí města. Nejpopulárnějšími jsou stále zájezdy do solných dolů ve Wieliczce, do Osvětimi a do Zakopane. Stále více lidí ale v současnosti objevuje také kouzlo malých galicijských městeček, dřevěných kostelů a místních přírodních zajímavostí.
Prohlídka Krakova
Všechny prohlídky Krakova (5) >>
Exkurze z Krakova
Osvětim a Vělička
Čenstochová
Zakopane
Všechny výlety z Krakova (11) >>
ZÁJEZDY DO KRAKOVA A PROHLÍDKY MĚSTA Následující zájezdy představují dobrou volbu jak pro turisty přijíždějící do Krakova, tak pro firmy a instituce, které chtějí své hosty překvapit zajímavým a profesionálně připraveným programem.
Procházka po KrakověZákladní seznámení s Krakovem během pěší prohlídky.
Okružní jízda městemZákladní autobusová prohlídka města.
Pohádkový KrakovBudete uvedeni do světa krakovských pověstí a legend.
Židovský KrakovSeznámení s bohatým židovským odkazem Krakova.
Trabantem do 70-tých letVýlet do dob komunismu v autě značky Trabant.

>VÝLETY Z KRAKOVA Pokud máte v Krakově trochu více času, neváhejte se zúčastnit některého z našich výletů do velmi zajímavých míst nacházejících se v okolí tohoto města. Můžete s námi navštívit také místa, která nejsou na následujícím seznamu uvedena – zajistíme vám dopravu i zajímavý program. Klikněte prosím zde a kontaktujte nás pro bližší informace o cenových nabídkách.
Solné doly ve WieličceVýlet do úžasných solných dolů – jedná se o jednu z nejvyjímečnějších atrakcí v celé Evropě.
Osvětim - BirkenauExkurze do nejznámějšího koncentračního tábora na světě.
Osvětim a VěličkaCelodenní výlet do největšího nacistického tábora smrti a do solných dolů ve Wieličce.
ČenstochováNávštěva kláštera Jasna Gora se zázračným obrazem „Černé Madony” a stezky „Orlích hnízd” lemované romantickými hrady.
Exkurze do VaršavyVýlet z Krakova do hlavního města Polska.
Dřevěné kostelyDvoudenní výlet do venkovských oblastí jihovýchodního Polska s dřevěnými kostely zapsanými na seznamu světového dědictví Unesco.
Po stopách polského papežeVydejte se po stopách polského působení Jana Pavla II. a navštivte místa spojená s jeho životem.
Židovská HaličDvoudenní zájezd zaměřený na židovskou kulturu.
Zakopane a TatryNávštěva nejznámějšího polského horského střediska. Vychutnejte si jedinečnou atmosféru Zakopaneho a nádherný výhled z hory Gubalowky.
Romantické horyBěhem dvoudenního výletu do Zakopaneho, Pienin a podhalského regionu se seznámíte s krásami polských hor.
Raftem roklinou DunajceProjížďka na voru napříč národním parkem Pieniny a návštěva stědověkého hradu Niedzica.

ZÁJEZDY S NÁVŠTĚVOU KRAKOVA A OKRUŽNÍ ZÁJEZDY Krakov máte možnost navštívit i případě, že pobýváte v některém jiném polském městě. Můžete se do něj podívat v rámci zájezdu, který bude v některém z těchto měst začínat. Může se jednat buď o delší organizovaný okružní zájezd, nebo o jednodenní rozšíření některého ze zájezdů. Nabízíme vám možnost návštěvy Krakova z následujících měst: Varšavy, Lodže, Wroclawi, Katowic nebo Zakopaneho. Pro další údaje a nabídky týkající se organizace takového zájezdu kontaktujte prosím naše oddělení zájezdů.

Pokud si přejete začlenit návštěvu Krakova do programu vašeho delšího zájezdu, nabízíme vám tři možnosti. Pořádáme tři typy zájezdů s průvodcem – během každého z nich strávíte v Krakově tři noci a shlédnete zdejší nejznámější místa. Během 12-ti denní VELKÉ CESTY PO POLSKU a 7-denního zájezdu POLSKO V JEDNÉ CESTĚ na vás čekají doslova všechny úžasné krakovské památky. Během zájezdu ŽIDOVSKÉ DĚDICTVÍ se zase budete moci blíže seznámit se zdejší židovkou historií a jejím odkazem. Neváhejte se zúčastnit některého z těchto našich zájezdů s průvodcem – v jejich ceně jsou zahrnuty veškeré služby, budete bydlet v hotelech velmi dobré úrovně a setkáte se s osobním přístupem v malých skupinách o 10-20 lidech.
Polsko v jedné cestě 
Velká cesta po Polsku 
Židovské dědictví