WYCIECZKI PO POLSCE arrow TURYSTYKA POLSKA arrow ZWIEDZANIE POLSKI arrow ZWIEDZANIE MIAST arrow USŁUGI TRANSPORTOWE arrow DLACZEGO STAYPOLAND
Wycieczka autokarowa

Ta popularna wycieczka może być wspaniałym wstępem do głębszego poznania Krakowa. W odróżnieniu od pieszego zwiedzania miasta, wycieczka ta jest w pełni zorganizowana i zapewnia transport z i do hotelu (jest to duża zaleta zwłaszcza, jeśli mieszkają Państwo poza centrum). Mogą Państwo wybrać najdogodniejszy czas rozpoczęcia zwiedzania. W ciągu około trzech godzin zobaczą Panstwo najważniejsze zabytki Krakowa.

Poza najpiękniejszymi ulicami, które tworzą Trakt Królewski, plan wycieczki uwzględnia największy w Europie rynek, z Kościołem Mariackim, w którym zobaczą Państwo słynny ołtarz Wita Stwosza i Sukiennicami, gdzie można zaopatrzyć się w pamiątki.

Będą mieli Państwo także okazję przejść się po malowniczym Kazimierzu, dawnej dzielnicy żydowskiej, i zwiedzić Wzgórze Wawelskie (zamek i katedrę, miejsce spoczynku wielu polskich monarchów i bohaterów narodowych). Czeka też Państwa wizyta w Apartamentach Królewskich na zamku.


Czas trwania: 4 godziny
Cena zawiera transport minibusem, usługę przewodnicką, bilety wstępów, VAT.Cena za osobę w USD

Liczba osób
1
2
3
4
5
6
7
8
CENA
40
40
40
40
40
40
40
40
Wybierz liczbę uczestników: