WYCIECZKI PO POLSCE arrow TURYSTYKA POLSKA arrow ZWIEDZANIE POLSKI arrow ZWIEDZANIE MIAST arrow USŁUGI TRANSPORTOWE arrow DLACZEGO STAYPOLAND
WYCIECZKI - KRAKÓW

Wszyscy odwiedzający Kraków powinni przygotować się na moc atrakcji. Na każdym kroku można posmakować niezwykłej atmosfery tego miasta. W jego historii odcisnęły swój ślad kultury polska i żydowska, a także pół wieku komunistycznych rządów. Rodziny z dziećmi zapraszamy na “wycieczkę z legendą”. Osobom planującym dłuższy pobyt w Krakowie polecamy skorzystać z jednej z przygotowanych przez nas wycieczek po okolicach. Najpopularniejsze z nich to wyprawy do Wieliczki, Oświecimia lub Zakopanego, ale wiele osób doceni również niepowtarzalny urok galicyjskich miasteczek i wiejskich drewnianych kościółków, a także piękno tutejszego krajobrazu.
Zwiedzanie Krakowa
więcej wycieczek (5) >>
Wycieczki z Krakowa
Oświęcim & Wieliczka
Częstochowa & Pieskowa Skała
Zakopane & Tatry
więcej wycieczek (11) >>
ZWIEDZANIE KRAKOWA Poniżej wymienione wycieczki są nie tylko doskonałą propozycją dla turystów odwiedzających Kraków, lecz także dla instytucji i firm, które chciałyby zaskoczyć swoich klientów profesjonalnie przygotowaną ofertą.
Spacer po KrakowiePiesze zwiedzanie głównych zabytków Krakowa
Wycieczka autokarowaTrzygodzinna wycieczka po Krakowie
Legendarny KrakówZapraszamy w świat bajek i legend krakowskich
Śladami kultury żydowskiejPoznaj jedną z barwniejszych mniejszości dawnego Krakowa
Wycieczka w czasy PRLuNiepowtarzalna podróż w czasie trabantem

>KRAKOW JAKO BAZA WYPADOWA Kraków to znakomita baza wypadowa do wycieczek po Małopolsce i dawnej Galicji. Jeśli dysponują Państwo czasem i chcą zwiedzić okoliczne atrakcje zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kopalnia w WieliczceZapraszamy do zabytkowej kopalni soli w Wieliczce
Oświęcim - BrzezinkaZwiedzanie obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu
Oświęcim i WieliczkaCałodniowa wycieczka do obozu zagłady w Oświęcimiu i kopalni soli w Wieliczce
CzęstochowaWycieczka do duchowej stolicy Polski połączona z wizytą w renesansowym zamku w Pieskowej Skale
Wizyta w WarszawieCałodniowa wycieczka do stolicy
Architektura SakralnaDwudniowa wycieczka po południowo-wschodniej Polsce
Śladami Jana Pawła IIWycieczka do miejsc związanych z życiem Ojca Świętego
Żydzi z GalicjiDwudniowa wycieczka po żydowskich miasteczkach dawnej Galicji
ZakopaneCałodniowa wycieczka do Zakopanego i w polskie Tatry
Malownicze GóryDwudniowa wycieczka uwzględniająca w programie Podhale, Tatry i Pieniny
Przełom DunajcaSpływ Dunajcem przez malownicze tereny Pienińskiego Parku Narodowego

WYCIECZKI GRUPOWE UWZGLĘDNIAJĄCE W PROGRAMIE KRAKÓW Nawet jeśli to nie Kraków jest Państwa miastem docelowym, z pewnością warto poświęcić mu i jego okolicom przynajmniej parę godzin. Umożliwiamy to Państwu organizując jednodniowe wycieczki, które startują z takich miast jak Warszawa, Łódź, Wrocław, Katowice lub Zakopane. W kwestii ustalenia szczegółów prosimy o kontakt z naszym działem wycieczek.

Kraków to również jeden z głównych punktów programu naszych wycieczek zorganizowanych. Mamy w swojej ofercie 3 takie propozycje. Każda przewiduje trzydniowy pobyt w Krakowie i jego okolicach. Podczas 12-dniowej „Wielkiej wyprawy po Polsce” i 7-dniowej wycieczki „Polska w pigułce” będą Państwo mieli wspaniałą okazję zobaczyć najważniejsze i najbardziej interesujące zabytki Krakowa jak również zwiedzić kopalnię soli w Wieliczce, obóz koncentracyjny w Oświęcimiu, i wiele innych miejsc. Jeśli są Państwo zainteresowani tematyką żydowską proponujemy udział w wycieczce „Dziedzictwo żydowskie”; podczas wizyty w Krakowie oprócz zwiedzania starego miasta odwiedzą Państwo również Kazimierz.
Polska w pigułce 
Wielka wyprawa po Polsce 
Dziedzictwo żydowskie