Alpex View

41-819 Zabrze, Franciszkańska 8

Hotel Alpex View jest nowoczesnym obiektem położonym blisko ścisłego centrum miasta (okolice Multikina i Makro). Dzięki niedalekiej odległości dworców PKS I PKP można w szybki sposób dostać się do naszego hotelu liniami autobusowymi nr 720, 270 oraz 156. Hotel Alpex View jest atrakcyjnym miejscem pobytu dla Gości odwiedzających aglomerację śląską, szczególnie podróżujących w celach służbowych.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Car Park

Hotel's description

Accomodation

Mając na uwadze maksymalny komfort wszystkich naszych Gości, stworzyliśmy w naszym hotelu warunki zarówno do pracy jak i wypoczynku.

W niektórych pokojach istnieje możliwość dostawki dla dodatkowej osoby. Wszystkie pokoje mają łazienki, TV-SAT, telefon oraz dostęp do Internetu. Hotel został zaaranżowany tak, aby zapewnić Gościom komfort i wygodę.

Facilities

Hotel posiada monitorowany parking, płatny 15,- pln za dobę. Goście hotelu Alpex View mają do dyspozycji saunę suchą i łaźnię parową.

Dining

Restauracja Niezłe Ziółko zaprasza wszystkich do spróbowania zarówno tradycyjnej kuchni polskiej jak i międzynarodowej. Tu znajdzie się miejsce na spotkanie rodzinne, towarzyskie oraz biznesowe.

Meeting

Posiadamy 3 sale konferencyjne oraz pokój biznesowy, wyposażone w niezbędny sprzęt biurowy.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top