Arkadia

59-220 Legnica, Gliwicka 6

Zlokalizowany w Legnicy Hotel Arkadia to obiekt położony z dala od miejskiego zgiełku, oferujący zakwaterowanie w klasycznie umeblowanych pokojach.

Facilities in hotel
  • Car Park
  • Wireless Internet

Hotel's description

Location

Lokalizacja w pobliżu centrum miasta zapewnia swobodę poruszania się i łatwe dotarcie do legnickich zabytków, okolicznych parków czy niezbędnych instytucji.

Accomodation

Hotel oferuje (2011- modernizacja) 150 miejsc w wygodnych i funkcjonalnie urządzonych pokojach zmodernizowanych w 2011 roku. Oferta obejmuje pokoje standardowe, pokoje studio, pokoje o podwyższonym standardzie, pokoje DeLux oraz mieszkania do pobytów długoterminowych. Pokoje wyposażono w TV, radio, telefon, oraz dostęp do Internetu (WiFi).

Facilities

Oferta usług dodatkowych i udogodnień obejmuje 24 -godzinną recepcję, 24 -godzinną usługę biznes center, bezpłatny i monitorowany parking, przechowalnię bagażu, sklepik, serwis pralniczy, room-service, opiekę dla dzieci/kids club, możliwość wynajęcia auta, pokój fitness. W hotelu znajduje się Sala Klubowa z dartami, bilardem, piłkarzykami.

Dining

Śniadanie serwowane jest w formie stołu szwedzkiego w godzinach 7.00- 10.30.

Meeting

Arkadia posiada jedno z największych centrów konferencyjno- hotelowych w regionie, obejmujące 7 klimatyzowanych sal różnej wielkości z naturalnym oświetleniem oraz całkowitym zaciemnieniem (dotyczy nie wszystkich sal) i dostępem do internetu.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top