Astor Sporthotel

84-120 Jastrzębia Góra, Rozewska 38

Komfortowy hotel wypoczynkowo - konferencyjny - SPORTHOTEL ASTOR zlokalizowany jest w malowniczej i najdalej na północ wysuniętej miejscowości wypoczynkowej - Jastrzębiej Górze. Położony jest około 100m od brzegu Bałtyku. Oferuje komfortowe pokoje, profesjonalne sale konferencyjne oraz serwowane przez Szefa Kuchni dania, które zaspokoją najwybredniejsze gusta kulinarne.

Facilities in hotel
  • Pool
  • Wireless Internet
  • Car Park

Hotel's description

Location

Mamy przyjemność przedstawić Państwu komfortowy hotel wypoczynkowo - konferencyjny - SPORTHOTEL ASTOR w Jastrzębiej Górze. Hotel położony jest w malowniczej i najdalej na północ wysuniętej miejscowości wypoczynkowej polskiego Pomorza, oddalonej o ok. 60 km od Trójmiasta. O jego walorach stanowi nie tylko ilość, wielkość i wysoki standard pokoi i apartamentów, ale również bogata oferta usług dodatkowych i doskonała lokalizacja (niecałe 100 m od brzegu Bałtyku), co stwarza wspaniałe warunki do relaksu i wypoczynku.

Accomodation

Hotel oferuje 118 pokoi i apartamentów. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, TV, TV SAT, telefon i lodówkę. W łazienkach znajduje się prysznic lub wanna, suszarka do włosów, ręczniki i galanteria hotelowa.

Facilities

Plac zabaw oraz kraina zabaw dla dzieci, klub gier X-box Kinect, bezpłatne wi-fi, dwutorowy bowling, sauna sucha, salon masażu, salon kosmetyczny, siłownia, basen wewnętrzny, 2 zewnętrzne korty tenisowe ze sztuczną nawierzchnią, garaż podziemny (36 pojazdów), parking nadzorowany (115 pojazdów).

Dining

Restauracja hotelowa pomieści 220 osób. Szef Kuchni zadowoli nawet najwybredniejsze gusta kulinarne. Przy restauracji znajduje się Taras Słoneczny. W Hotelu znajduje się również lobby bar. Śniadania serwowane są w formie bufetu.

Meeting

W Hotelu Astor znajduje się 7 sal konferencyjno - bankietowych o wielkości od 64 do 340 m. kw. W skład standardowego wyposażenia sal wchodzą: telewizor, odtwarzacz DVD, mikrofon, rzutnik multimedialny, ekran i flipchart z markerami.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top