Aviator

26-600 Radom, Malczewskiego 18

AVIATOR to usytuowany w centrum Radomia nowoczesny Hotel będący idealnym miejscem na spotkania biznesowe, towarzyskie i konferencje. Oferuje klasycznie wyposażone pokoje z dostępem do Internetu, doskonałą kuchnię oraz zaplecze konferencyjne. Lokalizacja w śródmieściu umożliwia swobodny dostęp do kluczowych punktów miasta.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Unguarded parking

Hotel's description

Location

Hotel znajduje się przy ul. Malczewskiego 18, w sąsiedztwie licznych sklepów, centrów rozrywkowych i kulturalnych.

Accomodation

AVIATOR posiada klimatyzowane pokoje 1, 2-osobowe, 2-osobowe Lux oraz Apartament Królewski. Wszystkie wyposażone w TV, dostęp do Internetu, minibar, telefon oraz nowoczesną łazienkę

Facilities

Hotelowe Spa oferuje dobrze wyposażoną salą treningową oraz szeroki wybór masaży.

Dining

Restauracja hotelowa znana jest z wyśmienitych potraw kuchni polskiej i międzynarodowej. To doskonałe miejsce do spotkań zarówno rodzinnych, towarzyskich, jak i służbowych.

Meeting

Centrum konferencyjne Hotelu Awiator zostało przystosowane do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych: szkoleń, konferencji, bankietów i przyjęć okolicznościowych. Klimatyzowane sale mieszczące od 10 do 200 osób wyposażone są w rzutnik multimedialny, światło dzienne, zaciemnienie, ekran, flipchart, nagłośnienie i sprzęt audiowizualny.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top