Hotels Poland Baltic Hotel

Baltic Hotel

81-575 , Starodworcowa 1c

Hotel Baltic usytuowany jest w Gdyni, w odległości około 5 km od molo w dzielnicy Orłowo. Centrum Handlowe Klif oddalone jest od obiektu o 4,9 km, a od centrum handlowego Riviera Gości dzieli 6 km.
Hotel oddalony jest o niecałe 7 km od parku wodnego Aquapark Sopot, Opery Leśnej i sopockiego molo. Gdańskie lotnisko im. Lecha Wałęsy położone jest w odległości 13,5 km od obiektu.

Facilities in hotel
  • Unguarded parking
  • Wireless Internet

Hotel's description

Accomodation

W ofercie znajduje się 27 komfortowo urządzonych pokoi wyposażonych w łazienkę z prysznicem. Do Państwa dyspozycji są pokoje jedno, dwu i trzyosobowe dostosowane zarówno do odpoczynku, jak i do pracy. Każdy pokój posiada łóżko/-a z wygodnym materacem termoelastycznym, biurko i krzesło, telewizor LCD, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarkę do włosów oraz ręczniki.

Facilities

W hotelu znajduje się całodobowa recepcja oraz cichobieżna winda. Goście mogą korzystać bezpłatnie na terenie całego obiektu z bezprzewodowego połączenia z Internetem oraz z prywatnego parkingu.
W hotelu można wynająć samochód.

Meeting

Hotel dysponuje funkcjonalną salą konferencyjno-bankietową.

Additional information

Za dodatkową opłatą hotel zapewnia transfer lotniskowy w obie strony.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top