Hotels Poland Wroclaw hotels Campanile Wrocław Centrum

Campanile Wrocław Centrum

53-302 Wroclaw, Ślężna 26

Klimatyzowany hotel Campanile Wrocław Centrum to kolejna inwestycja sieci Louvre Hotels w tym mieście. Obiekt oferuje zakwaterowanie w komfortowych warunkach z nowoczesnym wyposażeniem i bezpłatnym dostępem do Internetu.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Unguarded parking

Hotel's description

Location

Hotel zlokalizowany jest w centrum miasta, na rogu ulic Ślężnej i Borowskiej, w pobliżu lotniska Starachowice, niedaleko autostrady E67. Doskonała lokalizacja pozwala cieszyć się atrakcjami kulturalno- rozrywkowymi, a dogodne połączenia komunikacyjne umożliwiają łatwe poruszanie się po mieście.

Accomodation

Hotel miesci 152 klimatyzowane dwuosobowe pokoje rodzinne składające się z 2 pomieszczeń oraz pokoje standardowe. Teren całego obiektu objęty jest bezprzewodowym dostępem do internetu.

Facilities

Hotel posiada parking.

Dining

W hotelowej restauracji króluje współczesna kuchnia francuska inspirowana naturą. Dania w karcie menu zmieniają się wraz z porami roku. Poranne śniadanie obfituje w chrupiące pieczywo, wędliny, sery oraz soki owocowe Tropicana.

Meeting

Campanile Wrocław Centrum to również 4 w pełni wyposażone sale konferencyjne mogące pomieścić do 270 osób. Pomieszczenia przystosowano do organizacji szkoleń, konferencji czy spotkań firmowych. Uczestnicy konferencji mogą również skorzystać z oferty Lounge Baru oraz znajdującej się obok niego części wypoczynkowej.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top