Hotels Poland Muszyna hotels Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Złockiem

Centrum Zdrowia i Rekreacji GEOVITA w Złockiem

33-370 Muszyna, Złockie 80

Ośrodek Geovita w Złockiem usytuowany jest w malowniczej części Złockiego, tuż na skraju części uzdrowiskowej. Na rozległym i starannie zaprojektowanym terenie znajdziemy między innymi nowoczesne obiekty służące do odnowy biologicznej, korty tenisowe i okazały kryty basen. Bliskość szlaków turystycznych i kompleksu narciarskiego sprawia, że GEOVITA to doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku. Ośrodek dysponuje również profesjonalnym zapleczem konferencyjnym.

Facilities in hotel
  • Unguarded parking
  • Wireless Internet
  • Pool

Hotel's description

Location

Geovita w Złockiem zlokalizowana jest w cichej i malowniczej części uzdrowiska jakim jest Muszyna, ok. 3km od ścisłego centrum miasta.

Accomodation

W obiekcie znajdują się 1-,2-,3- oraz 4-osobowe pokoje oraz apartamenty (łącznie 101 miejsc). Każdy z nich posiada prywatną łazienkę, telewizor z kanałami naziemnymi, czajnik, w pokojach Studio lodówka, telefon, w łazienkach suszarka oraz szlafroki kąpielowe i widoki na wzgórza porośnięte lasami.

Facilities

Budynek jest III piętrowy z windą, dostępem do bezprzewodowego Internetu oraz dwoma monitorowanymi parkingami. Dodatkowy atut stanowi własne ujęcie naturalnej wody mineralnej Złockie VIII.

Dining

Sala restauracyjna pomieści 130 osób. W ośrodku znajdują się również kawiarnia, chata grillowa i miejsce na ognisko. Wyżywienie opierane jest na tradycyjnej, dobrej polskiej kuchni. Można skorzystać ze śniadań, obiadów oraz kolacji z możliwością doboru diety. Nie są oferowane pobyty bez wyżywienia, minimum to śniadanie.

Meeting

Klienci biznesowi znajdą tutaj Salę konferencyjną mogącą pomieści 100 osób z wyposażeniem multimedialnym.

Additional information

Recepcja hotelowa czynna jest 24h/dobę. Obowiązuje taksa klimatyczna według lokalnego taryfikatora - płatna gotówką bezpośrednio w recepcji. Akceptujemy pobyty ze zwierzętami domowymi za dodatkową opłatą.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top