Hotels Poland Władysławowo hotels Dom Kuracyjny Messa

Dom Kuracyjny Messa

84-120 Władysławowo, Niepodległości 10

Hotel*** Dom Kuracyjny Messa znajduje się, w położonym nad morzem Władysławowie u nasady Półwyspu Helskiego.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Car Park
  • Unguarded parking

Hotel's description

Accomodation

Dla naszych wszystkich Gości przygotowaliśmy 21 komfortowo zaprojektowanych oraz wyposażonych pokoi. Sprzyja to naturalnie osiągnięciu stanu odprężenia i pełnego relaksu. Wszystkie pokoje zlokalizowane od strony północnej i wschodniej to gwarancja cudownych widoków na Morze Bałtyckie. W przypadku wyjazdów rodzinnych przygotowaliśmy specjalne pokoje które pozwalają spędzić ten czas w jak największym komforcie. Połączone 2-osobowe pokoje oraz 2 łazienki lub wariant pokoju 3-osobowego to gwarancja spokojnego pobytu. Pokoje zostały rozmieszczone na dwóch kondygnacjach, jednak zapewniamy odpowiednią infrastrukturę w postaci windy oraz schodów zewnętrznych.
Wyposażenie pokoi:
- łazienka z kabiną prysznicową;
- ręczniki, kosmetyki do kąpieli;
- suszarki do włosów;
- TV kablowa;
- lodówka;
- dostęp do Internetu;
- balkon;
- szklanki do zimnych napoi.

Facilities

Goście mogą bezpłatnie korzystać z parkingu poza terminem 06.07 - 19.08.2015 kiedy parking jest PŁATNY.

Dining

Restauracja Hotelu Messa to miejsce w którym można skosztować najlepszych potraw kuchni międzynarodowej oraz polskiej. Nasz szef kuchni wraz ze swoim zespołem przygotowuje również wyszukane potrawy kuchni kaszubskiej. Zapraszamy zatem wszystkich do skosztowania tego co przygotowuje szef kuchni, zachęcamy do korzystania z naszego ciekawego menu restauracyjnego.
Restauracja Messa to nie tylko wyjątkowość jeżeli chodzi o walory smakowe. Sala restauracyjna została tak zaaranżowana aby czuli się niej państwo przyjemnie i wyjątkowo. Do tego starannie dobrany personel czyli kelnerzy sprawią, że czas spędzony w restauracji hotelu Messa nie będzie straconym.

Meeting

Hotel***Messa proponuje Państwu organizację spotkań biznesowych, konferencji, eventów. Gwarantujemy profesjonalizm w każdym calu, podchodzimy indywidualnie do każdego z Państwa.
Wieloletnie doświadczenie w realizacji najróżniejszych spotkań to podstawa naszego działania, dzięki czemu decydując się na współpracę właśnie z nami uzyskujecie:>br> – salę konferencyjną na około 40 osób, wyposażaną w profesjonalny sprzęt multimedialny,
– indywidualne podejście w sferze aranżacji wnętrz na konferencję (rozstaw stołów, ilość miejsc, przygotowanie pozostałych elementów),
– dodatki do spotkań w postaci serwisu kawowego oraz bufetu i napojów,
– możliwość skorzystania z bogatego menu restauracji hotelowej.

Additional information

W całym obiekcie obowiązuje zakaz palenia.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top
Book any of our selected tours for at least 4 people and enjoy a fantastic discount for each participant!