Dwór Carski

97-215 Spała, Nadpiliczna 3

Dwór Carski to zabytkowy obiekt położony na terenie Spalskiego Parku Krajobrazowego. Dwór oferuje 22 miejsca noclegowe w pokojach z bezpłatnym łączem internetowym, dostęp do SPA, parking i sale konferencyjne.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Car Park

Hotel's description

Location

Zabytkowy obiekt położony na terenie Spalskiego Parku Krajobrazowego, najpopularniejszej miejscowości wypoczynkowej województwa łódzkiego. Spała leży w centrum Polski nad Pilicą i jej dopływem Gacią, 9 km na wschód od Tomaszowa Mazowieckiego.

Accomodation

Dwór Carski posiada 22 miejsca noclegowe w 1 pokoju jednoosobowym, 1 pokoju 3 osobowym, 7 pokojach dwuosobowych oraz w Apartamencie dwupokojowym. W każdym pokoju znajduje się telewizor, łazienka, dostęp do Internetu z kabla oraz Wi Fi.

Dining

Do dyspozycji Gości Dworu Carskiego jest restauracja w Hotelu Mościcki, odległego o 30 m. Tam również wydawane są śniadania.

Meeting

Obiekt posiada własne zaplecze konferencyjne . Sala Carska przeznaczona jest do grup do 25 osób, jest klimatyzowana i wyposażona w telewizor, odtwarzacz DVD, rzutnik multimedialny.

Additional information

Parking strzeżony dodatkowo płatny. Hotel akceptuje zwierzęta. Do każdej doby doliczana jest opłata klimatyczna.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top