Hotels Poland EVA Park Life & Spa

EVA Park Life & Spa

05-510 Konstancin Jeziorna, Sienkiewicza 2

EVA Park Life & SPA to kompleksowo wyposażony obiekt z komfortową bazą noclegową, rekreacyjną i biznesową. Usytuowany w Konstancinie-Jeziornie, zaledwie 20 km od Warszawy.
Świetna lokalizacja w centrum malowniczego Parku Zdrojowego, w sąsiedztwie tężni solankowej, sprawia, że EVA Park Life & SPA jest doskonałym wyborem na odprężający wypoczynek pod Warszawą, ale także na szkolenia i konferencje, w sprzyjającej skupieniu atmosferze.

Facilities in hotel

Hotel's description

Accomodation

EVA Park Life & SPA oferuje zakwaterowanie w pokojach jedno i dwuosobowych, w tym także przystosowanych dla osób niepełnosprawnych oraz w apartamentach o wysokim standardzie.
Pokoje i apartamenty wyposażone są w WiFi, telewizor LCD, suszarkę do włosów, wodę mineralną oraz komplet kosmetyków obiektowych. Na życzenie Gości do pokoju dostarczany jest również szlafrok.
Wnętrza urządzone są w nowoczesnym, eleganckim stylu, sprzyjającym wyjątkowemu komfortowi. Ciepła, naturalna kolorystyka pokoi i apartamentów współgra z pięknym otoczeniem Parku Zdrojowego, na który skierowany jest widok z okien.

Facilities

SPA & Wellness zaprojektowane zostało z uwzględnieniem naturalnego bogactwa, jakim może poszczycić się Konstancin-Jeziorna. Część oferty wykorzystuje lecznicze moce solanki, część zakłada nowoczesne i innowacyjne spojrzenie na pielęgnację ciała i twarzy.
W EVA Park można nie tylko się odprężyć, ale i poprawić stan swojego zdrowia, dzięki naturalnemu bogactwu drzemiącemu 1750 m pod powierzchnią ziemi. Znajdujący się w obiekcie basen solankowy jest bezpośrednio zasilany z naturalnego źródła solanki. Kąpiele w nim pozytywnie wpływają na skórę, odporność, układ oddechowy, przynoszą ulgę przy reumatyzmie i urazach ortopedycznych. Zlokalizowana na terenie uzdrowiska tężnia tworzy przyjazny dla samopoczucia mikroklimat, zwykle spotykany wyłącznie nad morzem.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top