Faleza

84-104 Jastrzębia Góra, Klifowa 5

Na przylądku Rozewie najbardziej na północ wysuniętym cyplu Polski w odległości zaledwie 40m od morza usytuowany jest Hotel Faleza. Zapewnia luksusowe pokoje z widokiem na morze (które można podziwiać przez lunety widokowe), dwie sale konferencyjne i jedna małą szkoleniowo-bankietową, SPA AQUARIUS.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Unguarded parking

Hotel's description

Location

Znajdujemy się na przylądku Rozewie najbardziej na północ wysuniętym cyplu Polski (N54° 50', E18° 20'). Nasz Hotel - Restauracja leży na wysokości 40 m.n.p.m a od brzegu morskiego dzieli go zaledwie 40 metrów.
Otoczenie Hotelu Faleza jest niezwykłe. Między innymi Hotel graniczy ze słynnym Lisim Jarem. w którym w 1598 r. po nieudanej wyprawie po koronę szwedzką lądował król Zygmunt III Waza. Lisi Jar to wspaniały wielowiekowy las bukowy, gdzie można odbywać długie spokojne spacery i oddychać cudownie pachnącym powietrzem leśno - morskim. Tuż obok jest malowniczy wąwóz gdzie przepięknie kwitną żółto - złote żarnowce i inne niezwykłe rośliny charakterystyczne dla klifowego brzegu Rozewia i Jastrzębiej Góry tworzą urokliwe zakątki niespotykane w żadnym innym miejscu naszego wybrzeża Niezwykłe położenie Hotelu Faleza dostarcza naszym gościom niezapomnianych wrażeń. Z okien pokoi roztacza się widok na morze.

Accomodation

Naszym gościom zapewniamy komfortowy wypoczynek w luksusowych pokojach hotelowych. Oferujemy Państwu pokoje dwuosobowe z łazienkami oraz apartamenty. Pokoje wyposażone są w telewizory (TV satelitarna), telefony, internet bezprzewodowy Wi-Fi, mini barki oraz lunety widokowe. Dzięki lunetom możemy ogarnąć bezkresną dal i bezmiar wód morskich, podziwiać przepływające statki i kutry rybackie powracające z połowów w otoczeniu mew, a wschody i zachody słońca odbite w spokojnej toni wód nie mają sobie równych.
Równie luksusowe są pokoje w bungalowie, które oferujemy osobom pragnącym absolutnej ciszy i spokoju. Bungalow jest obiektem położonym na naszej posesji w oddaleniu około 20 m od hotelu. Znajdują się w nim wyłącznie pokoje gościnne, co stwarza możliwość pełnego relaksu i odprężenia.

Dla najbardziej wymagających gości, którzy chcą spędzić wyjątkowe chwile w Hotelu proponujemy taras widokowy na III pietrze. Tam przy blasku księżyca i widoku na bezkres wód morza Bałtyckiego można dokonać oryginalnych zaręczyn składając obietnicę wiecznej miłości lub zjeść romantyczną kolację we dwoje. Na tarasie widokowym można również zorganizować kolację dla VIP-ów.

Facilities

Sądzimy, że zakres naszych usług zadowoli osoby o różnych gustach i potrzebach. Gościom którzy pragną uciec od wielkomiejskiego zgiełkui powietrza oferujemy zaciszne pokoje, przytulną domową atmosferę, spokój i ciszę okolicznych lasów i kojący szum morza.

Niezależnie od wieku, temperamentu i stanu zdrowia wspaniałym wypoczynkiem dla wszystkich będzie skorzystanie z zabiegów SPA Aquarius. Dzięki tym zabiegom gwarantujemy Państwu regenerację sił, możliwość wyciszenia i głęboki relaks.

Na Państwa życzenie organizujemy również atrakcyjne rejsy pełnomorskim kutrem rybackim połączone z połowem bałtyckich ryb.

Przez cały rok przyjmujemy grupy szkoleniowe. Kursantom zapewniamy spokój, ciszę i dogodne warunki do nauki w salach konferencyjnych.

Na indywidualne zamówienia organizujemy:
* wesela
* konferencje
* bankiety
* bale i przyjęcia okolicznościowe

Dining

Restauracja jest czynna codziennie.
Serwujemy Państwu niepowtarzalne nadmorskie specjały kulinarne. Nasze menu zadziwi Was subtelnymi smakami i wyszukaną oprawą kulinarną.
Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi, a także na przygotowanie potraw według Waszego życzenia. W przypadkach indywidualnych zamówień, szef naszej kuchni jest do Państwa dyspozycji.

Meeting

Hotel Faleza dysponuje dwiema w pełni wyposażonymi i klimatyzowanymi salami konferencyjnymi, przystosowanymi do przyjęcia 80 osobowej grupy konferencyjnej. Istnieje możliwość łączenia lub dzielenia sal szkoleniowych.
Dostępne sale:
sala konferencyjna A:
* układ bankietowy 52 osoby,
* układ szkolny 35 os.
sala konferencyjna B:
* układ bankietowy 46 * układ szkolny - 28
Posiadamy również małą 12 osobową salę szkoleniowo - bankietową dla VIP-ów
Bezpłatne wyposażenie sal szkoleniowych:
* rzutnik multimedialny
* ekran
* flipchart
* internet bezprzewodowy Wi-Fi

Ponadto do Państwa dyspozycji:
* telefax
* kserokopiarka
* drukarka
* skaner
* niszczarka dokumentów

W trakcie przerw konferencyjnych proponujemy bufet z ciastkami, owocami, napojami zimnymi oraz gorącymi, przekąskami, kanapkami w zależności od Państwa potrzeb.

Additional information

SPA Aquarius

W hotelowym SPA możecie się Państwo zrelaksować i odprężyć podczas zabiegów wykonywanych przez profesjonalną obsługę.
Niezależnie od temperamentu, wieku i stanu zdrowia wspaniałym wypoczynkiem będzie również korzystanie z sauny oraz jacuzzi.
Dzięki tym zabiegom gwarantujemy Państwu regenerację sił, wyciszenie i głęboki relaks.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top