Gal

33-100 Tarnów, Dworcowa 5

Hotel Gal znajduje się województwie małopolskim, w doskonałej lokalizacji Tarnowa, przy ul. Dworcowej 5 w ścisłym centrum Starego Miasta.
Cała okolica Hotelu Gal, wraz z samym hotelem, poszczycić może się zabytkową architekturą. Właśnie dlatego hotel i dworcowy zespół urbanistyczny całej ulicy Dworcowej figurują w Rejestrze Zabytków.

Facilities in hotel
  • Unguarded parking
  • Wireless Internet

Hotel's description

Accomodation

Na trzech kondygnacjach udostępniamy Państwu 33 pokoje o bardzo wysokim standardzie, w tym trzy pokoje rezydenckie z aneksami kuchennymi. Pokoje są 1, 2 i 3 osobowe. Część pokoi wyposażona jest w szerokie łoża małżeńskie, a część w łóżka pojedyncze z możliwością ich łączenia w łoża małżeńskie. Niektóre pokoje posiadają również balkony.

Dla bezpieczeństwa, komfortu i swobody osób niepełnosprawnych hotel GAL posiada windę, podjazd dla niepełnosprawnych, a pokój wraz z łazienką zaprojektowano i wykończono tak, aby nasi goście nie odczuwali swoich ograniczeń.
<>br> Każdy pokój w hotelu GAL został umeblowany meblami polskich producentów. W każdym pokoju znajduje się miejsce na bagaż, telefon, TV, Internet, mini barek wyposażony w zimne napoje bezalkoholowe i alkoholowe. Do dyspozycji gości w każdym pokoju będzie czajnik oraz kawa i herbata, a także deska do prasowania i żelazko. Pościel w naszym hotelu jest śnieżnobiała i zmieniana każdego dnia. Każdy pokój posiada również własną łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów, eurogniazdem, lustrem i białymi ręcznikami. Każdy z gości otrzyma własny zestaw kosmetyków.

Facilities

Dla osób palących zostało wydzielone miejsce do palenia, gdyż wszystkie pokoje w hotelu są dla osób niepalących.
Dla gości wypoczywających aktywnie oddajemy do dyspozycji salę fitness wyposażoną w niezbędny sprzęt (m.in. rower, bieżnia czy orbitrek).

Dining

Sala Jadalna, która posiada bezpośrednie wyjście na dziedziniec hotelu, zlokalizowana jest w dolnej kondygnacji budynku. Niezwykły klimat Sali podkreśla motyw architektoniczny stylizowany na często spotykanej zabudowie kamienic, przenoszący myślami w świat śródmiejskich zabytków. W wielofunkcyjnej Sali Jadalnej zapraszamy także do zorganizowania przyjęcia okolicznościowego oraz spotkania biznesowego.

Meeting

Oferujemy w hotelu usługi w zakresie organizacji konferencji dla 50 osób. Sala wielofunkcyjna wyposażona jest w klimatyzację, rzutnik, ścianę ekranową, flipchart, mikrofon.

Additional information

W przypadku skrócenia kilkudniowego pobytu, trzeba recepcję o tym fakcie poinformować na dzień przed planowanym wyjazdem.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top