Hotels Poland Krakow hotels Garden Square Hotel

Garden Square Hotel

30-601 Krakow, Sucha 1D

Hotel oferuje dla swoich Gości 73 pokoje, podziemny i naziemny parking, centrum biznesowe oraz strefę relaksu (saunę i siłownię).

Facilities in hotel
  • Unguarded parking
  • Wireless Internet

Hotel's description

Location

Garden Square Hotel to nowoczesny i elegancki czterogwiazdkowy hotel, położony zaledwie 700 metrów od Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach oraz 4 km od Rynku Głównego w Krakowie.

Dzięki bliskiemu połączeniu z autostradą A4, hotel stanowi doskonałą bazę dla osób chcących szybko i bez korków dostać się do Lotniska w Balicach oraz atrakcji Krakowa i okolic.

Accomodation

W 73 komfortowych i bogato wyposażonych pokojach zapewniamy nocleg dla 140 osób. Oferujemy zarówno pokoje typy single, double oraz de lux i apartamenty.

Pokoje zaprojektowane są w lekkiej i przyjemnej kolorystyce. W każdym z nich znajduje się telewizor, telefon, zestaw kawowy oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

W pokojach typu Deluxe i Standard Plus istnieje możliwość połączenia łóżek.

Facilities

Hotel dysponuje podziemnym oraz naziemnym parkingiem dla swoich Gości.

Dining

Restauracja 4Seasons łączy tradycyjne smaki z nowoczesnymi dodatkami.
Z powodzeniem zorganizować można tu wszelkiego rodzaju spotkania i uroczystości: w tym bankiety, wesela, przyjęcia rodzinne i firmowe.

Meeting

Na terenie hotelu znajduje się również nowoczesne centrum konferencyjne. Centrum dysponuje 3 salami konferencyjnymi w różnych konfiguracjach w zależności od potrzeb klientów. Sale można w każdej chwili połączyć lub rozdzielić, w zależności od charakteru spotkania. Wszystkie sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt multimedialny oraz szybkie łącze internetowe.

Additional information

Hotel dysponuje parkingiem naziemnym oraz podziemnym - łącznie 40 miejsc parkingowych.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top