Glass

26-600 Radom, Beliny Prażmowskiego 17

Glass to elegancki Hotel zlokalizowany w Radomiu, gruntownie wyremontowany w 2010 roku. Szklana elewacja wyróżnia go spośród innych budynków. Obiekt oferuje komfortowe warunki zakwaterowania w funkcjonalnie wyposażonych pokojach z dostępem do Internetu. Oferta hotelu skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i turystów.

Facilities in hotel
  • Car Park
  • Wireless Internet

Hotel's description

Location

Hotel znajduje się przy ul. Beliny Prażmowskiego 17.W pobliżu znajdują się liczne sklepy, butiki i drogerie. Dogodna lokalizacja hotelu przy dworcu PKS oraz PKP zapewnia swobodny dostęp do komunikacji miejskiej.

Accomodation

Hotel posiada 22 komfortowo wyposażone pokoje: 10 pokoi 1 osobowych, 10 pokoi 2-osobowych, oraz 2 apartamenty. Każdy z nich posiada łazienkę, TV LCD z telewizją kablową, telefon, większość jest klimatyzowana. Dwupoziomowy, elegancki Apartament składa się z sypialni, pokoju dziennego i łazienki.

Facilities

Hotel posiada prywatne patio oraz przestronny parking. Obiekt jest monitorowany całodobowo oraz posiada 24 godzinny nadzór firmy ochroniarskiej. Oferta usług dodatkowych obejmuje transfer z i do lotniska Warszawa Okęcie oraz możliwość wypożyczenia samochodu.

Dining

Hotelowa restauracja w stylu glamour oferuje dania kuchni polskiej oraz francuskiej oraz świadczy usługi cateringowe. Składa się z dwóch przestronnych i klimatyzowanych sal, w których organizowane są różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe.

Meeting

Hotel dysponuje salą szkoleniową wyposażoną w rzutnik multimedialny, flipchart, ekran, bezprzewodowy dostęp do internetu, na życzenie klienta dostępny jest laptop.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top