Hotels Poland Katowice hotels Hotel Diament Spodek

Hotel Diament Spodek

40-005 Katowice, Korfantego 35

Hotel Diament Spodek znajduje się w samym centrum Katowic i jest integralną częścią charakterystycznego budynku na Śląsku - Spodka. Hotel oferuje komfortowe klimatyzowane pokoje. Goście hotelu mają możliwość korzystania z kompleksu rekreacyjnego znajdującego się w budynku Spodka (basen, sauny, fitness club etc.). Ponadto w hotelu znajduje się restauracja oraz profesjonalnie wyposażona, klimatyzowana sala konferencyjna.

Facilities in hotel
  • Car Park
  • Wireless Internet

Hotel's description

Location

Hotel Diament Spodek Katowice*** to hotel zlokalizowany w samym sercu Katowic, stanowiący integralną część najbardziej charakterystycznego budynku na Śląsku, a mianowicie Spodka. Hotel znajduje się w pobliżu dworca PKP i PKS, jak również Drogowej Trasy Średnicowej. 5 minut drogi dzieli hotel od Silesia City Center.

Accomodation

Hotel dysponuje 30 przytulnie urządzonymi pokojami z bezpłatnym dostępem do Internetu. Wszystkie pokoje są w pełni klimatyzowane oraz posiadają LED TV z TV sat., jak również bardzo przestronne łazienki z prysznicem i suszarką.

Facilities

Hotel dysponuje sprzętem do fitnessu i bilardem. Ponadto goście mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.
Oferujemy również: taras, klub nocny, bar, pralnię, czyszczenie butów, faks/ksero, sejf, sklep z upominkami.

Akceptujemy zwierzęta.

Dining

Wnętrza Restauracji Śląskiej mieszczącej się w Spodku w Katowicach zostały zaprojektowane i wykonane z największą pieczołowitością oraz przywiązaniem uwagi do najmniejszych szczegółów. Restauracja Śląska serwuje dania kuchni śląskiej łącząc tradycyjne receptury z nowoczesnością. Restauracja jest otwarta codziennie od 12:00 do 22:00.
Uwaga: Do końca roku 2022 hotel nie serwuje śniadań.

Meeting

Do organizacji konferencji, szkoleń i seminariów przygotowano przestronną klimatyzowaną salę konferencyjną, mogącą pomieścić do 100 osób. Sala dysponuje ekranem, rzutnikiem, nagłośnieniem, bezprzewodowym Internetem oraz dostępem światła dziennego.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top