Hotels Poland Tarnow hotels Hotel Krzyski***

Hotel Krzyski***

33-100 Tarnów, Krzyska 52b

Hotel Krzyski*** to luksusowo urządzony obiekt mieszczący się w spokojnej dzielnicy willowej 5 minut od zjazdu z autostrady A4 Tarnów Północ, 5 minut samochodem od ścisłego centrum oraz wszystkich stref przemysłowych miasta.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Guarded parking

Hotel's description

Accomodation

Oferujemy komfortowe pokoje w trzech kategoriach: standard, komfort i delux. Wszystkie pokoje przeznaczone są dla 1 lub 2 osób z możliwością dostawki. Łącznie dysponujemy 45 miejscami noclegowymi. Każdy pokój urządzony jest klasycznie z dbałością o każdy szczegół i posiada łazienkę z prysznicem, telefon, TV-SAT i Wi-Fi oraz, w niektórych standardach, klimatyzację.

Facilities

Goście hotelowi mogą korzystać z bezpłatnego monitorowanego parkingu zewnętrznego, płatnego garażu podziemnego, restauracji oraz kawiarni. Istnieje możliwość organizacji transportu z i na lotnisko w Krakowie Balicach.

Dining

Zapraszamy gości hotelowych do skorzystania ze śniadania podawanego w formie bufetu szwedzkiego codziennie w godzinach 7:00-10:00. Ponadto Restauracja Krzyska czynna w godzinach 12:00-22:00 oferuje różnorodność sezonowych warzyw i owoców, chrupiące sałatki, soczyste mięsa, delikatne ryby oraz pyszne desery. Posiadamy również bogatą ofertę lunchów firmowych, przerw kawowych, świadczymy także usługi cateringowe.

Meeting

Konferencje w Hotelu Krzyskim to pełen profesjonalizm. Najnowocześniejszy sprzęt, Internet, klimatyzacja, dostęp do światła dziennego, wspaniała obsługa – to nasze atuty. Dysponujemy następującymi salami konferencyjnymi:
-Sala Krzyska (do 80 osób w układzie teatralnym)
-VIP ROOM (16 osób)
-Salka Pub (20 osób)

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top