Hotels Poland Gliwice hotels Hotel Malinowski Economy

Hotel Malinowski Economy

44-100 Gliwice, Chodkiewicza 33

Dzięki dogodnej lokalizacji hotelu Malinowski Economy*** w Gliwicach przy ulicy Chodkiewicza jesteśmy w stanie zapewnić naszym Gościom połączenie komunikacyjne z DK88/A1/A4 zarówno do najatrakcyjniejszych obiektów turystycznych, jak i rozrywkowych, a także centrów handlowych (C.H. Forum wraz z kinowym multipleksem), gdzie dojazd na gliwicki rynek zajmuje mniej niż 5 min.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Unguarded parking

Hotel's description

Accomodation

Dla naszych Gości przygotowaliśmy łącznie 114 miejsc noclegowe w 72 pokojach o różnych standardach zakwaterowania.

Facilities

Zdajemy sobie sprawę, jak istotna jest dla Państwa możliwość bezproblemowej komunikacji. Dlatego też na terenie całego Hotelu Malinowski Economy*** istnieje możliwość darmowego korzystania z bezprzewodowego internetu WI-FI. Do dyspozycji Gości Hotelu Malinowski Economy*** w Gliwicach oddajemy darmowy parking z bezpośrednim wejściem na recepcję. Jest on monitorowany całodobowo w trosce samochody należące do naszych Gości. Zapewniamy możliwość różnych form płatności: honorujemy karty debetowe i kredytowe (Visa, Master Card, Maestro and Diners Club). Ponadto istnieje możliwość dokonania płatności w walucie Euro.

Dining

Wyśmienitą kuchnię gwarantuje catering zawsze świeżych przekąsek i potraw Restauracji Portowa, przenosząc swych Gości w podróż po kuchni śląskiej i europejskiej. Zapewniamy obsługę cateringową wszystkich imprez wedle życzeń oraz wytycznych Klienta. W ofercie prezentujemy jedynie skromną część przykładowych zestawów konferencyjnych.

Meeting

Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy w zakresie kompleksowej organizacji i obsługi konferencji, szkoleń, kursów, warsztatów, seminariów, a także spotkań biznesowych i firmowych spotkań integracyjnych w hotelu Malinowski Economy*** w Gliwicach. Dzięki wysokim standardom obsługi i doskonałemu usytuowaniu hotelu gwarantujemy zaciszne i komfortowe warunki zarówno do pracy jak i wypoczynku przy jednoczesnym zachowaniu bliskości do tętniącego życiem centrum Gliwic. Mamy możliwość zorganizować konferencję lub szkolenie do 62 osób w dwóch salach do wyboru.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top