Hotels Poland Gliwice hotels Hotel Malinowski

Hotel Malinowski

44-102 Gliwice, Portowa 4

Zlokalizowany w Gliwicach Hotel Malinowski to połączenie tradycyjnej gościnności z nowoczesnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Hotel oferuje zakwaterowanie w komfortowo wyposażonych pokojach z dostępem do Internetu oraz śniadaniem w cenie noclegu. Dogodne położenie zapewnia łatwy dostęp do najważniejszych punktów w mieście.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Unguarded parking

Hotel's description

Location

Obiekt znajduje się przy ul. Portowej 4, 2.5 km od dworca PKP, 1.5 km od Rynku.

Accomodation

Dla Gości przygotowano 134 miejsca noclegowe w 82 komfortowo urządzonych, przestronnych pokojach: Standard, Lux, Medical i Lux dla nowożeńców. Standardowe wyposażenie obejmuje TV, radio, dostęp do Internetu oraz łazienkę z suszarką do włosów, ręcznikami i zestawem kosmetyków.

Facilities

Do dyspozycji gości m.in. bilard oraz kręgielnia. Hotel zapewnia darmowy, monitorowany całodobowo parking z bezpośrednim wejściem na recepcję.

Dining

W cenę noclegu jest wliczone śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Restauracja Portowa zaprasza Gości w podróż po kuchni śląskiej i europejskiej.

Additional information

Dopłata za zwierzęta domowe- 20 PLN.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top