Hotels Poland Łódź hotels Hotel Tobaco Łódź

Hotel Tobaco Łódź

90-533 Łódź, Kopernika 64

Tobaco Hotel mieści się w budynku po Łódzkiej Wytwórni Papierosów. Przy aranżacji starano się zachować oryginalny wystrój i wyeksponować fabryczny charakter budynku. Hotel Tobaco to zderzenie surowości łódzkiej zabudowy postindustrialnej z pastelowymi kolorami stylizowanymi na wzór lat 50'.

Facilities in hotel
  • Car Park
  • Wireless Internet

Hotel's description

Location

Położenie w centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie Atlas Areny i Dworca Łódź Kaliska czyni z hotelu idealne miejsce na nocleg.

Accomodation

Do dyspozycji gości oddano 115 komfortowo wyposażonych pokoi: 83 pokoje jednoosobowe (Standard), 31 pokoi dwuosobowych (Standard), 1 pokój dwuosobowy (Deluxe). Każdy pokój wyposażono w telewizor LCD, telewizję satelitarną, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Dining

W obiekcie znajduje się jedyna w swoim rodzaju restauracja U Kretschmera promująca kuchnię Czterech Kultur: żydowskiej, rosyjskiej, niemieckiej i polskiej.

Meeting

Obiekt dysponuje 5 nowoczesnymi, klimatyzowanymi salami konferencyjnymi wyposażonymi w najnowszy sprzęt audio wizualny oraz dostęp do internetu bezprzewodowego.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top