Hotel Wróblówka

43-300 Bielsko-Biała, Krakowska 608

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do nowo otwartego hotelu usytuowanego u stóp gór Beskidu Małego, w Bielsku-Białej. Bliskość głównych dróg prowadzących w stronę Katowic i Krakowa sprawia, że nasz hotel to idealne miejsce dla osób podróżujących służbowo. Od centrum miasta dzieli nas jedynie 10 min jazdy samochodem!

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Unguarded parking

Hotel's description

Accomodation

Do Państwa dyspozycji oddajemy 28 miejsc noclegowych w 11 wygodnych pokojach hotelowych, w tym: apartament – z małżeńskim łożem oraz dwoma fotelami wypoczynkowymi z funkcją spania jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. Dodatkowo w pokoju znajduje zestaw do parzenia kawy i herbaty,

Facilities

Usługi dodatkowe świadczone nieodpłatnie na życzenie Gości: użyczenie deski do prasowania oraz żelazka, przechowywanie bagażu, przechowywanie pieniędzy, rzeczy wartościowych, budzenie o wyznaczonej porze, room service, kompleksowe usługi świadczone w recepcji: zamawianie taksówek, rezerwacja biletów lotniczych, kolejowych, autokarowych, rezerwacja biletów do muzeów, teatru, kina, pomoc medyczna, informacja turystyczna.

Dining

Zapraszamy do naszej restauracji, gdzie podamy Państwu dania kuchni kwintesencjonalnie polskiej, podanej w zupełnie nowatorski sposób. Nasi kucharze pasjonaci sprawią, że wszystkie dania będą zaskakujące – zarówno w samym podaniu, jak i w ilości smaków – co gwarantuje pomysłową, wręcz bajeczną w swoich nieoczekiwanych zestawieniach całość. Dużą uwagę przywiązujemy do polskich produktów najwyższej jakości, świeżych ziół. Stawiamy na sezonowość. Elementy nowoczesnych technik wzbogacą bazowe tradycyjne polskie przepisy.

Meeting

Przygotowaliśmy dla Państwa nowoczesną klimatyzowaną salę konferencyjną, która spełni w pełni oczekiwania firmowej klienteli zarówno ze względu na nowoczesne wyposażenie, jak również na wariabilność ułożenia sali. Zgodnie z Państwa indywidualnymi preferencjami sala może zostać wyposażona między innymi w rzutnik multimedialny, flipchart, ekran, telewizor. Na Państwa życzenie kompleksowo przygotujemy spotkanie firmowe łącznie z adekwatnym programem towarzyszącym. Wiemy, że każde spotkanie biznesowe wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę przerw kawowych na pyszną kawę i domowe ciasto oraz przykładowy pakiet lunchowy.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top