Jan Sander

95-070 Aleksandrów Łódzki, Rąbień AB, Wycieczkowa 2/10

Hotel Jan Sander położony jest w zalesionej części Aleksandrowa Łódzkiego-15 minut od centrum Łodzi oraz przy drodze krajowej nr 71.
W pobliżu obiektu znajduje się Torfowisko Rąbień, które jest najbardziej unikatowym przyrodniczo miejscem w środkowej Polsce.
Swoiste położenie pozwala na prawdziwy wypoczynek, dając gościom możliwość zaczerpnięcia świeżego powietrza i spokoju od zgiełku miasta.
Ze względu na mikroklimat Torfowiska Rąbień i łatwość dostępu do miasta, lokalizację tego obiektu docenią zarówno turyści jak i goście biznesowi.

Facilities in hotel
  • Unguarded parking
  • Wireless Internet

Hotel's description

Accomodation

Obiekt posiada w swej ofercie 61 pokoi noclegowych mogących pomieścić łącznie 155 osób. Każdy z gości znajdzie u nas standard pokoju odpowiadający indywidualnym oczekiwaniom.

Hotel dysponuje 1 luksusowym apartamentem, 5 pokojami o podwyższonym standardzie- VIP oraz 55 pokojami ekonomicznymi, w tym- pokoje jedno, dwu, trzy i cztero osobowe.

Pokoje są wyposażone w: łazienkę z prysznicem/wanną, zestaw ręczników i suszarką, telewizor 32‚ LCD, lodówkę, lustro, biurko i dwa fotele-kącik do pracy, szafę, telefon.

Facilities

Atutem hotelu jest niewątpliwie własny, zamknięty parking mogący pomieścić do 400 samochodów.
Obiekt zapewnia stały i bezpłatny dostęp do Wi-Fi.
Dla osób aktywnych fizycznie, hotel proponuje nordic walking, rowery i trasy biegowe. Natomiast dla gości spragnionych słońca, solarium na miejscu, a także kosmetyczkę i fryzjera.

Dining

Restauracja hotelowa „Kuchnia Pana Jana” zaprasza zarówno gości hotelowych, jak i wszystkich, którzy cenią sobie dobrą polską kuchnię. Specjalnością restauracji są świeże ryby odławiane z pobliskiego zbiornika Jeziorsko.
Ponadto w restauracji można skosztować dziczyzny oraz tradycyjnej kuchni polskiej. Proponujemy również usługę cateringu hotelowego.

Meeting

Obiekt posiada 4 sale szkoleniowe mogące pomieścić 100-600 osób w zależności od ustawienia.
Organizujemy konferencje, sympozja, seminaria, szkolenia, sesje coachigowe, prezentacje i spotkania, które w sposób profesjonalny chcecie Państwo u nas przeprowadzić.
Do dyspozycji gości szkoleniowych oddajemy: nagłośnienie, flipcharty, tablice, ekrany, rzutniki, przybory szkoleniowe, stały dostęp do bezprzewodowego Wi-Fi.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top