Hotels Poland KAMA - Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy

KAMA - Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy

64-410 , Orla 13

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy KAMA położony jest na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego. Ośrodek oferuje gościom zakwaterowanie w pokojach i domkach, restaurację i drink bar, sale konferencyjne oraz duży wybór innych atrakcji i form spędzania czasu wolnego.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Unguarded parking

Hotel's description

Location

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy KAMA położony jest w malowniczej okolicy jezior Jaroszewskiego i Lutomskiego na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego.
Sieraków Wielkopolski oddalony jest od Poznania i Gorzowa ok 70 km.

Accomodation

Ośrodek Kama oferuje gościom 29 komfortowych pokoi oraz 10 domków całorocznych, dodatkowo w sezonie letnim kolejne 6 domków i 3 pokoje w tawernie.

Facilities

Do dyspozycji gości są restauracja, drink bar, taras przy drink barze, sale konferencyjne, letni ogródek, miejsce przy ognisku.

Dining

Restauracja KAMA posiada przytulne klimatyczne wnętrze. Menu restauracji dobierane jest stosownie do pory roku. Restauracja zajmuje się organizacją imprez i przyjęć okolicznościowych.

Meeting

Na terenie ośrodka znajdują się 4 sale konferencyjne przystosowane do organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych i prezentacji.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top