Klimek SPA

33-370 Muszyna, Złockie 107

Hotel Klimek SPA to ekskluzywny obiekt dla wymagających. Połączenie luksusowego SPA z unikatowym mikroklimatem Muszyny, dostęp do wód mineralnych sprawia, że pobyt w Hotelu jest wyjątkowy.

Facilities in hotel
  • Unguarded parking
  • Car Park
  • Wireless Internet
  • Pool

Hotel's description

Location

Hotel jest usytuowany w dolinie Popradu w Beskidzie Sądeckim, na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Goście mają bezpośredni dostęp do okolicznych atrakcji takich jak wyciągi narciarskie na Jaworzynie Krynickiej, rezerwaty przyrody, pomniki i źródła wód mineralnych.

Accomodation

Hotel posiada 180 miejsc noclegowych w klimatyzowanych pokojach i oferuje 20 pokoi jednoosobowych typu standard, 1 pokój dla osoby niepełnosprawnej, 39 pokoi dwuosobowych typu standard, w tym 33 pokoje z możliwością dostawki, 4 pokoje dwuosobowe typu lux, w tym 2 pokoje z możliwością dostawki, 8 pokoi typu studio, w tym 2 z możliwością dostawki, 3 luksusowe apartamenty. Wnętrza zostały wyposażone w eleganckie meble i nowoczesne udogodnienia.

Facilities

Hotel oferuje szeroką gamę zabiegów SPA. Większość z nich odbywa się przy użyciu kosmetyków francuskiej firmy THALGO, która jest światowym liderem w dziedzinie SPA i Thalassoterapii. Oferta Aquaparku obejmuje basen, jacuzzi, saunę fińską, parową i na podczerwień. Nasycone pierwiastki powietrza Solnej Krainy zawierającego m.in. jod, potas, wapń, magnez i selen wzmacniają organizm.

Dining

Restauracja słynie z wyśmienitej kuchni. Regionalne tworzone są na podstawie dawnych przepisów, opartych na bogactwie runa leśnego. Staropolskie smaki łączą się z tradycjami kuchni europejskiej. Energetyczna muzyka, świetne alkohole doskonałą obsługa i gwarantują udaną zabawę w hotelowym Pubie.

Meeting

Hotel dysponuje czterema salami konferencyjnymi, mogącymi pomieścić od 20 do 220 osób. Wyposażenie sal obejmuje centralny system sterowania, system video konferencyjny, mikrofony przewodowe i bezprzewodowe, system tłumaczeń symultanicznych i 4 kabiny dla tłumaczy (sala nr 1), wizualizer, projektor multimedialny, flipcharty, dostęp do internetu, ekran (opuszczany przenośny), nagłośnienie, tablica suchościeralna, DVD, kserokopiarka, bindownica

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top