Kurpia Arte

18-414 Nowogród, Obrońców Nowogrodu 2

Kurpia Arte w Nowogrodzie jest położony na skraju Puszczy Kurpiowskiej nad rzeką Narew, w sąsiedztwie największego w Polsce Skansenu Kurpiowskiego. Lokalizacja na granicy parku narodowego daje wszystkim naszym Gościom możliwość odpoczynku w otoczeniu niezwykłej, dziewiczej przyrody, w ciszy i spokoju.
Posiadamy cztery hektary własnych terenów rekreacyjnych, idealnie nadające się do wypoczynku od miejskiego zgiełku. Zapraszamy na spacery, podglądanie przyrody ale także do przeprowadzenia każdego rodzaju imprezy plenerowej, integracyjnej oraz incentive. Na terenie hotelu zachęcamy do skorzystania z letniego basenu oraz obiektów sportowych (boiska do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, piłki plażowej). W niewielkiej odległości od hotelu zapraszamy Państwa także do naszej Karczmy Kurpiowskiej .

Facilities in hotel
  • Pool
  • Wireless Internet

Hotel's description

Accomodation

Hotel Kurpia Arte posiada 134 miejsca noclegowe w apartamentach i pokojach 1-, 2- i 3- osobowych z łazienkami, TV SAT, telefonem oraz tarasem (pokoje z tarasami znajdują się na poziomie 0 i 1).

Dining

Elegancka, przestronna restauracja hotelowa sprawdzi się przy każdej okazji – zarówno jako miejsce romantycznej kolacji dla dwojga, jak też miejsce spotkania całej rodziny lub inne spotkanie biznesowe.

Restauracja i sala bankietowa gwarantuję organizację imprez okolicznościowych na 150 osób.

Restauracja hotelowa gwarantuje specjalności kuchni regionalnej (kurpiowskiej) jak także od niedawna nowe smaki kuchni gruzińskiej które przygotowuje szef kuchni z Gruzji. W naszej restauracji każdego dnia serwujemy hotelowym gościom pożywne śniadania i pyszne obiadokolacje w formie serwowanej lub bufetu szwedzkiego.

Meeting

Hotel posiada 1 salę konferencyjną w pełni wyposażoną i przystosowaną do organizacji szkoleń i konferencji.

Ponadto niewątpliwą zaletą przeprowadzenia szkoleń i konferencji w tak uroczym zakątku jest profesjonalne zaplecze, fachowa obsługa znakomita regionalna i gruzińska kuchnia, świeże powietrze i nieskażona przyroda

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top