Hotels Poland Legnica hotels Legnicki Browar Książęcy Hotel i Restauracja

Legnicki Browar Książęcy Hotel i Restauracja

59-220 Legnica, Dworcowa 9

Hotel jest kameralny i ma wyjątkowy styl, odzwierciedlający klimat zabytkowej kamienicy, w której jest usytuowany. Wszystkie pokoje zostały odnowione w październiku 2018. Hotel zdobią zdjęcia z przepięknej Legnicy podobnie, jak restaurację, w której nasi goście mogą odpoczywać, pijąc nasze wyśmienite piwa oraz delektując się potrawami przygotowywanymi przez szefa kuchni. Nasz hotel to idealne miejsce do zatrzymania się w czasie podróży służbowej, wyjazdu integracyjnego, ale też wyjątkowe miejsce na romantyczny weekend lub „wypad” rodzinny.

Facilities in hotel

Hotel's description

Accomodation

Do dyspozycji naszych Gości mamy 14 pokoi. Wszystkie pokoje obejmują łazienkę i wyposażone są w biurko, telewizor z płaskim ekranem oraz szafę. W pokojach jest dostępna woda niegazowana i gazowana.

Facilities

Bezpłatny parking prywatny (konieczna rezerwacja), bezpłatne Wi-Fi, bar, restauracja, zakaz palenia obowiązuje we wszystkich pomieszczeniach. W recepcji dostępne są suszarki do włosów oraz żelazko i deska do prasowania. Jest także czajnik, herbata, kawa i inne niespodzianki (np. jabłka lub słodycze).

Dining

Śniadania serwujemy w naszej restauracji w formie bufetu. Na życzenie Gości przyrządzamy jajecznicę.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top