Masovia

11-500 Giżycko, Dąbrowskiego 8

Masovia to nowoczesny, kameralny hotel mieszczący w odrestaurowanej, secesyjnej kamienicy z końca XIX wieku. Wyjątkową atmosferę podkreśla położenie tuż przy giżyckim nabrzeżu.

Facilities in hotel
  • Car Park
  • Wireless Internet

Hotel's description

Location

Hotel znajduje się przy ul. Dąbrowskiego 8 w Giżycku, w najstarszej dzielnicy miasta.

Accomodation

Obiekt posiada 29 pokoi, będących połączeniem nowoczesnej stylistyki z dawnym klimatem tego miejsca. W ofercie znajdują się pokoje jednoosobowe, dwuosobowe z oddzielnymi lub wspólnymi (małżeńskimi) łóżkami, pokoje z dostawką oraz studio, będące idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. Wszystkie pokoje wyposażono w TV SAT, dostęp do Internetu, telefon, sejf i mini bar oraz stylowe łazienki z suszarką do włosów.

Dining

W cenę noclegu wliczono śniadanie. Klimatyzowana Restauracja to nie tylko znakomita kuchnia, ale również polska gościnność i elegancja. Urozmaiceniem tradycyjnego menu jest karta dań dla najmłodszych gości. W barze serwowane są wyśmienite drinki i smaczne, regionalne przekąski.

Meeting

W pełni klimatyzowane sale konferencyjne przystosowano do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych czy imprez okolicznościowych. Duża sala może pomieścić, w zależności od wybranego ustawienia- do 60 osób, mała może być miejscem bardziej kameralnych spotkań. Obie sale posiadają dostęp do Internetu.

Additional information

Cena noclegu zawiera opłatę klimatyczną.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top