Mazury

11-500 Giżycko, Wojska Polskiego 56

Położony w Giżycku w sąsiedztwie malowniczej zatoki Jeziora Kisajno Hotel Mazury oferuje komfortowe warunki zakwaterowania w klasycznie urządzonych i komfortowo wyposażonych pokojach z dostępem do Internetu. Dogodna lokalizacja w otoczeniu zieleni, doskonała kuchnia i szeroki wachlarz usług dodatkowych czynią z hotelu doskonałe miejsce zarówno do pracy, jak i wypoczynku.

Facilities in hotel
  • Car Park
  • Wireless Internet

Hotel's description

Location

Obiekt znajduje się przy Al. Wojska Polskiego 56, w odległości 100 metrów od jeziora Kisajno i 1,5 km od centrum miasta.

Accomodation

Na hotel składają się trzy budynki położone na ogrodzonej posesji. Obiekt posiada łącznie 99 miejsc noclegowych w przestronnych pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych, pokojach typu studio oraz komfortowo wyposażonym apartamencie z kominkiem. Wszystkie pokoje wyposażono w TV SAT, telefon, bezpłatny internet bezprzewodowy oraz przestronną łazienkę z kabiną prysznicową. Większość pokoi posiada balkony lub tarasy.

Facilities

Na terenie hotelu znajduje się bilard, ksero, punkt wymiana walut, wypożyczalnia rowerów i sprzętu sportowego, przy nim- miejsce na ognisko, bezpłatny parking i garaże. Recepcja pośredniczy w organizacji rejsów statkiem po Jeziorach Mazurskich, lotów balonem, pikników, ognisk z grillem, przejazdów bryczką, kuligów.

Dining

Cena noclegu zawiera śniadanie. Klimatyzowana restauracja zaprasza na rodzinne obiady, spotkania towarzyskie i biznesowe oraz wystawne bankiety. Serwowane są tu specjały kuchni mazurskiej, dania kuchni polskiej, europejskiej i wegetariańskiej.

Additional information

Do ceny noclegu doliczana jest opłata miejscowa wysokości 2,00 PLN/osoba /dzień.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top