Podzamcze

33-100 Tarnów, Tarnowskich 75

W parku krajobrazowym na zboczu Góry Świętego Marcina położony jest Hotel Podzamcze. Oferuje wygodne pokoje, salę przystosowaną dla 40 osób na konferencję i szkolenia. Dania serwowane w restauracji to kuchnia staropolska z nutką kuchni węgierskiej.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Unguarded parking

Hotel's description

Location

Hotel i restauracja Podzamcze mieści się w Tarnowie w parku krajobrazowym na zboczu Góry Świętego Marcina.

Accomodation

Hotel posiada 10 pokoi dwuosobowych o bardzo wysokim standardzie wyposażenia i rozwiązaniami cywilizacyjnymi jak internet bezprzewodowy i telewizja satelitarna , do ośmiu pokoi można zakwaterować dodatkowe dwie osoby na piętrze co pozwala nam przyjąć jednocześnie 36 osób. Pokoje znajdują się na jednym piętrze po dwóch stronach korytarza , wszystkie z widokiem na las , a dwa z pośród nich na panoramę Tarnowa.

Facilities

Każdy pokój wyposażony jest w suszarkę do włosów , wagę i mini barek. W sezonie letnim w pobliżu znajduje się basen odkryty.

Dining

Restauracja przewidziana jest na 120 osób i organizuje wszystkie możliwe imprezy takie jak wesela , chrzciny , komunie, imprezy okolicznościowe i stypy. Dania serwowane w restauracji to kuchnia staropolska z nutką kuchni węgierskiej . Na zewnątrz posiadamy grilla i dwa tarasy do organizacji imprez zewnętrznych.

Meeting

Sala przystosowana jest dla 40 osób dla konferencji i szkoleń , wyposażona jest w projektor multimedialny.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top