PREZYDENT

97-214 Spała, Hubala 15

W Spale, legendarnym miejscu polowań rosyjskich carów, królów i prezydentów polskich położony jest Hotel Prezydent. Oferuje klimatyzowane pokoje, 7 w pełni wyposażonych, klimatyzowanych sal konferencyjnych. Hotelowa restauracja Gęś i Wino oferuje specjalizuje się w wybornych daniach z gęsiny ale także i z innych rodzajów mięs. Także wegetarianie znajdą tam odpowiednie dla siebie pozycje menu. Na terenie Hotelu znajduje się sala zabaw dla dzieci / plac zabaw oraz bezpłatny parking.

Facilities in hotel
  • Unguarded parking
  • Wireless Internet

Hotel's description

Location

Hotel Prezydent położony jest w sercu centralnej Polski - 110 km od Warszawy i 60 km od Łodzi, w Spale, legendarnym miejscu polowań rosyjskich carów, królów i prezydentów polskich. Jest to nowoczesny obiekt po kapitalnym remoncie – zaciszne miejsce dla szkoleń, konferencji oraz wypoczynku indywidualnego. W bezpośredniej bliskości Hotelu znajduje się rzeka Pilica oraz najpiękniejsze lasy dawnej Puszczy Pilickiej, ze szlakami turystycznymi i wieloma atrakcjami przyrodniczymi i historycznymi.

Accomodation

Hotel dysponuje 38 klimatyzowanymi pokojami, na które składają się:
- 2 apartamenty
- 2 pokoje 1-osobowe
- 33 pokoje 2-osobowe
- 1 pokój 3-osobowy (rodzinny)

Pokoje wyposażone są w łazienkę, telefon, TV, klimatyzację, łącze internetowe Wi-Fi.

Facilities

Do Hotelu przylega 2,5 ha park ze stawem, sceną plenerową, miejscem na ognisko i grilla. Hotel należy do programu Hotel Przyjazny Rodzinie, dzięki czemu oferuje swoim najmłodszym gościom szereg akcesoriów i udogodnień dla dzieci (np. wanienka, krzesełka do karmienia, łóżeczka niemowlęce, przewijak, itp.)

Nasi goście mogą skorzystać z dodatkowych atrakcji Hotelu, takich jak:
- Sauna
- Siłownia
- Wypożyczalnia rowerów
- Plac zabaw dla dzieci
- Boisko do siatkówki

Dining

Hotel posiada przestronną, stylową restaurację na 200 osób idealną do organizacji imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych jak i hucznych bankietów. Dla amatorów gęsiny polecamy znajdującą się w hotelu restaurację Gęś i Wino.

Meeting

Oprócz zaplecza noclegowego są tu też 7 w pełni wyposażonych, klimatyzowanych sal konferencyjnych:
- Sala Dąb – na 60 osób
- Sala Buk – na 60 osób
- Sala Liściasta (powstała z połączenia sal Dąb + Buk) - na 120 osób
- Sala Świerk – na 50 osób
- Sala Sosna – na 50 osób
- Sala Iglasta (powstała z połączenia sal Świerk + Sosna) - na 100 osób
- Sala Kasztan - na 30 osób
- Sala Jałowiec - na 12 osób
- Sala VIP (przeszklona) - na 12 osób

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top