Hotels Poland Warsaw hotels S6 by Platinum Residence

S6 by Platinum Residence

01-218 Warsaw, Sławińska 6

Obiekt S6 by Platinum Residence znajduje się niecałe 8 minut spacerem od Dworca Zachodniego w Warszawie oraz około 18 minut spacerem od stacji metra Rondo Daszyńskiego.

Facilities in hotel
  • Guarded parking

Hotel's description

Accomodation

S6 by Platinum Residence oferuje nowoczesne apartamenty pod wynajem krótko i długoterminowy. Wszystkie apartamenty posiadają łóżka dwuosobowe, telewizor LCD, wyposażone aneksy kuchenne oraz łazienkę.
Za dodatkową opłatą obiekt zapewnia śniadanie, sprzątanie, dodatkową pościel, miejsce parkingowe (zależne od dostępności). Podczas zameldowania wymagany jest depozyt w postaci pre-autoryzacji na karcie kredytowej w kwocie 100 PLN. Depozytu nie można uiścić w gotówce. Przy zameldowaniu gość jest zobowiązany do okazania swojej karty kredytowej użytej do zagwarantowania rezerwacji.
Recepcja S6 by Platinum Residence czynna jest w godzinach 7:00 – 22:00. Poza godzinami pracy recepcji, obiekt jest pod opieką nocnej ochrony.

Dining

Śniadanie pakietowe dostarczane bezpośrednio do apartamentu

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top