Hotels Poland Krynica Zdrój hotels Sanatorium Uzdrowiskowe Zgoda

Sanatorium Uzdrowiskowe Zgoda

33-380 Krynica Zdrój, Piłsudskiego 42

Sanatorium Uzdrowiskowe Zgoda oddalone jest niespełna 1km od słynnego krynickiego deptaku z Pijalnią Główną oraz 500 metrów od dwóch krynickich zielonych parków.
Do najbliższych atrakcji należą stacja narciarska, kryte lodowisko, kino 3D, dolna stacja kolejki na Górę Parkową, czy też znany lokal z dancingiem Hawana. Położenie Sanatorium na płaskim terenie sprawia, że poruszanie się w pobliżu budynku nie sprawia problemów nawet osobom z dysfunkcjami narządu ruchu. Dodatkowo na zewnątrz znajduje się podjazd dla niepełnosprawnych, umożliwiający wjazd do budynku osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Czteropiętrowy budynek posiada windę.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet

Hotel's description

Accomodation

Kameralne sanatorium posiada 80 miejsc noclegowych. Sanatorium oddaje do Państwa dyspozycji przytulnie urządzone pokoje 1, 2, 3-os oraz rodzinne pokoje typu Studio. Pokoje są prosto lecz funkcjonalnie urządzone, posiadają pełny węzeł sanitarny, zaś większość z nich posiada balkony. Dbając o zapewnienie Gościom komfortowego pobytu, każdy pokój wyposażono w telewizję, telefon, radio, czajnik elektryczny, ręczniki oraz bezprzewodowy Internet. Wnętrza pokoi utrzymano w ciepłych kolorach.

Facilities

Na miejscu do dyspozycji Gości jest biblioteka, komputer, wspólna sala telewizyjna oraz gry planszowe i stół do gry w piłkarzyki. Obiekt zapewnia również gabinet lekarski, usługi pielęgniarskie oraz różnorodne zabiegi i masaże. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.

Dining

W jadalni sanatorium podawane są smaczne posiłki oparte na tradycyjnych polskich recepturach. Posiłki wykonywane są na bazie produktów pochodzących od lokalnych dostawców, co gwarantuje najwyższą świeżość serwowanych potraw. Personel Sanatorium zapewnia również dania dla osób ze specjalnymi wymaganiami dietetycznymi.

Additional information

Co wyróżnia obiekt? Po pierwsze wspaniała, tradycyjna, a co najważniejsze zdrowa kuchnia. Po drugie, w niewielkim, kameralnym sanatorium mogą Państwo doświadczyć wyjątkowej, rodzinnej atmosfery, która poprawia samopoczucie wszystkich Gości. Przyjazny personel dokłada wszelkich starań, by pobyt klientów przebiegał spokojnie i komfortowo.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top