Soray

32-020 Wieliczka, Krakowska 14c

Soray to nowoczesny hotel o doskonałej lokalizacji oferujący zakwaterowanie w komfortowych pokojach z dostępem do bezprzewodowego Internetu. Hotel dysponuje wypożyczalnią aut, co w dużej mierze ułatwia przemieszczanie się po okolicach.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Car Park

Hotel's description

Location

Hotel usytuowany jest w pobliżu drogi wyjazdowej z Krakowa E4 i 1 km od Autostrady A4. Odległości orientacyjne: Kopalnia Soli w Wieliczce- 2 km, krakowski Rynek Główny- 10 km, Niepołomice- 15 km.

Accomodation

SORAY oferuje zakwaterowanie w designerskich pokojach w strukturze: 4 pokoje typu Single, 5 pokoi typu Double, 38 pokoi typu Twin, 2 apartamenty 2-osobowe typu Junior z łazienką, aneksem kuchennym oraz częścią wypoczynkową, 2 klimatyzowane apartamenty 4-osobowe typu de Luxe w 2 osobnymi sypialniami z łazienkami, salonem oraz kompleksowo wyposażoną kuchnię z jadalnią. Wszystkie wyposażono w TV LCD, telefon, radio, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz nowoczesną łazienkę z kabiną prysznicową lub wanną, zestawem kosmetyków i kompletem ręczników.

Facilities

Hotel posiada wypożyczalnię samochodów. Wszystkie są nowe, dobrze utrzymane i wyposażone w klimatyzację.

Dining

Wkrótce nastąpi otwarcie hotelowej restauracji.

Meeting

Od 1 czerwca 2013 na terenie hotelu działać będą sale konferencyjne.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top