Hotels Poland Warsaw hotels Sound Garden Hotel Airport

Sound Garden Hotel Airport

02-092 Warsaw, Żwirki i Wigury 18

Zlokalizowany w Warszawie Sound Garden Hotel to pierwszy hotel SMART w mieście, oferujący samodzielny check-in. Oferta obejmuje nowocześnie wyposażone, jasne pokoje z dostępem do Internetu oraz centrum konferencyjne dysponujące 9 salami, przystosowanymi do organizacji spotkań biznesowych.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Car Park

Hotel's description

Location

Hotel mieści się przy ul. Żwirki i Wigury 18, 2 km od Lotniska Chopina.

Accomodation

Do dyspozycji pozostaje 206 klimatyzowanych, indywidualnie zaaranżowanych pokoi z dostępem do szybkiego internetu, inteligentnym systemem TV, inteligentnym biurkiem oraz łazienką z deszczownicą lub wanną. Pokoje są idealnie wyciszone.

Ladies floor to najwyższe piętro – dzięki temu najcichsze, najbezpieczniejsze, z najlepszym widokiem tylko dla Pań. Jest to strefa z bezpłatnymi fotelami do masażu, prasą i książkami. W pokojach zainstalowaliśmy dodatkowe oświetlenie oraz lusterka do makijażu. Jako jedyny hotel w Polsce oferujemy naszym Paniom bezpłatną Voda Collagen Beauty. Nasi Partnerzy przygotowali dla Pań dodatki i rabaty w kategoriach: zdrowie, moda i uroda oraz prasę.

Facilities

Na życzenie gości dostępne jest żelazko i deska do prasowania.

Dining

Śniadanie serwowane jest w godzinach 6.30-9.30 (pon-pt); 7-10 (sob-nd).

Meeting

Centrum konferencyjne posiada 9 sal zlokalizowanych na poziomie 0 i +1. Wszystkie sale, począwszy od pokoju obrad dla 14 osób po wielofunkcyjną salę na 310 osób mają dostęp do światła dziennego i możliwość całkowitego zaciemnienia. Każda wyposażona jest w ekran, rzutnik lub TV LED, system inteligentnego światła i dźwięku oraz indywidualnie sterowaną klimatyzację, szybki Internet bezprzewodowy.

Additional information

W przypadku rezerwacji płatnych w Hotelu - płatność tylko kartą kredytową bądź płatniczą. W Hotelu Sound Garden od piątku od godziny 17:00 do poniedziałku do godziny 08:00 parking jest bezpłatny.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top