Stara Poczta

43-100 Tychy, Kościuszki 24

Zlokalizowany w Tychach kompleks hotelowo- rekreacyjny Stara Poczta mieści się w budynku Urzędu Pocztowego z 1899 roku. Obiekt oferuje komfortowo wyposażone pokoje, zaplecze rekreacyjne, gastronomiczne oraz zapewnia dobrze przygotowane sale konferencyjno- szkoleniowe.

Facilities in hotel
  • Pool
  • Wireless Internet
  • Unguarded parking

Hotel's description

Location

Hotel znajduje się przy ul. Kościuszki 24, w odległości krótkiego spaceru od zabytkowego Rynku, muzeum i parku miejskiego.

Accomodation

Do dyspozycji Gości pozostaje 49 komfortowych pokoi jedno i dwuosobowych oraz stylowe, przestronne apartamenty. Wszystkie pokoje wyposażono w TV SAT, dostęp do Internetu, telefon oraz nowoczesną łazienkę z kabiną prysznicowa lub wanną.

Facilities

Na terenie hotelu znajduje się centrum SPA. Oferta obejmuje basen kryty, saunę suchą, łaźnię parową, jacuzzi, gejzer wodny z hydromasażem, studnię z zimną wodą, lodospad oraz komnatę solną. Salon Afrodyty zaprasza na kąpiele w kozim mleku, algach lub ziołach. Goście mogą korzystać z usługi budzenia, sejfu, pralni, a także bezpłatnego parkingu.

Dining

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie w formie stołu szwedzkiego. W nastrojowych wnętrzach hotelowej restauracji serwowane są wyśmienite dania obiadowe. Dopełnieniem jest bogata karta win, wódek i likierów.

Meeting

Do dyspozycji klientów biznesowych pozostają dwie sale konferencyjne. Mała, mieszcząca do 30 osób to doskonałe miejsce do przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych czy mniejszych spotkań biznesowych. Duża, klimatyzowana sala dla 60 osób wyposażona jest w rzutnik multimedialny, ekran, profesjonalne nagłośnienie, dostęp do Internetu oraz flipchart.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top