Starzyński

09-400 Płock, Piekarska 1

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Hotelu Starzyński. Z całą pewnością nie będzie krzty przesady w stwierdzeniu, iż Hotel nasz jest najpiękniej usytuowanym budynkiem w mieście. Wyjątkowa lokalizacja pozwala na podziwianie z okien naszego hotelu romańskiej Katedry z XII wieku, Amfiteatru - letniego centrum płockiej rozrywki, płockiego mostu oraz przystani, a przede wszystkim obszernego fragmentu królowej polskich rzek - Wisły. Wysokość skarpy, na której wznosi się budynek hotelu sprawia, iż widoki z okien hotelu pozostawiają niezapomniane wspomnienia w pamięci każdego z gości. Nasza gościnność, wygoda apartamentów, różnorodność dań oraz klimat panujący w naszej restauracji z całą pewnością umilą pobyt w Płocku każdej z osób goszczących w naszym mieście.

Facilities in hotel
  • Guarded parking
  • Wireless Internet

Hotel's description

Accomodation

Dla wygody naszych gości przygotowaliśmy trzy rodzaje pokoi. Pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz apartamenty

Facilities

Dla wygody naszych gości przygotowaliśmy trzy rodzaje pokoi. Pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz apartamenty. Wszystkie nasze pokoje są funkcjonalne, eleganckie i przestronne.W każdym z nich znajdą Państwo pełen węzeł sanitarny, telefon i kolorowy telewizor z wieloma różnojęzycznymi programami.

Dining

Niepowtarzalny klimat panujący wewnątrz naszej hotelowej restauracji w połączeniu z wykwintnością potraw serwowanych przez szefa kuchni zachęca do spotkań zarówno towarzyskich, jak też biznesowych. W naszej restauracji będą mogli zakosztować Państwo potraw kuchni całego świata. W szczególności godne polecenia są: carpaccio z polędwicy wołowej, francuska zupa cebulowa z grzankami i chateaubraind. Pobyt w restauracji umili z pewnością degustacja jednego z kilkudziesięciu oferowanych przez nas rodzajów win. Sala restauracji jest klimatyzowana i może pomieścić 160 gości. Dzięki możliwości połączenia z salą bankietową możemy organizować przyjęcia oklolicznościowe nawet dla 350 gości. Do restauracji zapraszamy codziennie w godzinach:6:30 - 10:00 na śniadania oraz od 10:00 do 23:00 na obiady i kolacje.

Meeting

Do Państwa dyspozycji posiadamy bogato wyposażoną salę konferencyjną. W klimatyzowanym pomieszczeniu zainstalowaliśmy szereg urządzeń multimedialnych potrzebnych do organizowania seminariów, konferencji, szkoleń czy też spotkań biznesowych. Oprócz najnowocześniejszego sprzętu zapewniamy także obsługę gastronomiczną organizowanych spotkań.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top