Hotels Poland Tawerna Pirat

Tawerna Pirat

10-180 , Bałtycka 95

Położona w Olsztynie, w sąsiedztwie jeziora Ukiel Tawerna Pirat oferuje komfortowe pokoje z dostępem do Internetu oraz szeroką ofertę usług dodatkowych. Restauracja zaprasza na smaczne posiłki, a w pełni przygotowane zaplecze konferencyjne pozwala na organizację różnego rodzaju spotkań biznesowych.

Facilities in hotel
  • Pool
  • Wireless Internet
  • Car Park
  • Guarded parking

Hotel's description

Location

Hotel znajduje się zaledwie 50 metrów od jeziora Ukiel. Dworzec Zachodni PKP oddalony jest o 3, 5 kilometra od obiektu, a centrum miasta- 4,5 km.

Accomodation

Na Gości czekają 22 pokoje 2- osobowe, 2 pokoje o podwyższonym standardzie i 2 pokoje 4- osobowe. Wszystkie wyposażono w łazienkę z kabiną prysznicową, telewizję, bezprzewodowy Internet Wi-Fi.

Facilities

Hotel dysponuje dozorowanym, ogrodzonym, parkingiem. Goście mają do dyspozycji kryty basen dla dorosłych, basen dla dzieci ze zjeżdżalnią, jacuzzi, sauny suche i mokre, siłownia.

Dining

Restauracja Tawerna Pirat specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i daniach rybnych. W sali restauracyjnej znajduje się 40 miejsc. To doskonałe miejsce na imprezę towarzyską.

Meeting

Salę konferencyjną wyposażono w rzutnik multimedialny z ekranem, flipchart, odtwarzacz dvd, bezprzewodowy internet. Na życzenie gości dostępny jest bufet kawowy lub obiad.

Additional information

Opłata za zwierzę- 25 PLN/ doba.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top