Tychy

43-100 Tychy, Jana Pawła II 10

Hotel Tychy to luksusowy obiekt, zlokalizowany w ścisłym centrum miasta. Bliskość Specjalnej Strefy Ekonomicznej, najważniejszych instytucji użyteczności publicznej, galerii handlowej, kina, lodowiska ułatwia naszym gościom nie tylko pracę, ale także stwarza liczne możliwości wypoczynku i rekreacji.
Hotel znajduje się w ścisłym centrum miasta Tychy, 0.5 km od stacji PKP Tychy Roweckiego.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Unguarded parking
  • Car Park

Hotel's description

Accomodation

Oferujemy 100 komfortowych pokoi z łazienkami i bezpłatnym dostępem do WiFi. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, lodówkę, telefon oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Facilities

Hotel oferuje całodobowy i monitorowany parking. Na terenie obiektu można znaleźć kantor, kwiaciarnię, studio fryzjerskie i kasyno. W pobliżu funkcjonuje apteka, kino oraz sklep turystyczny. Ponadto do dyspozycji Gości jest bezpłatna, całodobowa siłownia, a w miesiącach wiosennych i letnich istnieje możliwość wypożyczenia roweru.

Dining

Codziennie rano serwowane jest śniadanie w formie szwedzkiego bufetu. Centrum Smaków Hotelu Tychy zaprasza na kulinarną wędrówkę: Kaja Sushi oferuje smaczne sushi i teppanyaki, Restauracja Space to połączenie niesamowitej atmosfery i fantastycznego smaku serwowanych potraw, w Sale & Pepe goście mogą poczuć smak prawdziwej Italii. Zielony smok zaprasza na niepowtarzalne smaki kuchni orientalnej, a Pizzeria La Primera serwuje ponad 50 rodzajów pizzy.

Meeting

Hotel oferuje dwie klimatyzowane sale na 100 i 150 osób, w pełni wyposażone w sprzęt techniczny. W przypadku mniejszych spotkań biznesowych doskonale sprawdzają się nasze apartamenty.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top