Villa Park

87-720 Ciechocinek, Warzelniana 10

Villa Park to czterogwiazdkowy Hotel Med. & Spa znajdujący się w Ciechocinku - jednym z najpopularniejszych i największych polskich uzdrowisk. Doskonałe położenie w przepięknym Parku Zdrojowym zapewnia gościom komfort i wypoczynek w ciszy i zieleni. Ten nowoczesny obiekt oferuje najwyższy standard świadczonych usług.
Odległości:
Warszawa - Ciechocinek -> 200 km
Poznań - Ciechocinek -> 160 km
Łódź - Ciechocinek -> 140 km
Trójmiasto - Ciechocinek -> 200 km

Facilities in hotel
  • Pool
  • Wireless Internet
  • Unguarded parking

Hotel's description

Accomodation

Do dyspozycji gości oddaje luksusowo wyposażone pokoje, elegancką Restaurację Preludium, a także bar z kominkiem, zapewniający atrakcyjne spędzenie wieczorów przy muzyce na żywo.
Hotel Villa Park Med & Spa dysponuje 13 pokojami jednoosobowymi, 24 pokojami dwuosobowymi oraz 6 apartamentami.

Facilities

Rekreacja:
Rowery,
Basen solankowy oraz sauna,
Nordic Walking.
Instytut Med. & Spa:
Mając na uwadze styl życia współczesnego człowieka, w oparciu o najnowsze zdobycze techniki opracowaliśmy unikalne programy weekendowe, lecznicze i profilaktyczne, które łączą kompleksową odnowę biologiczną organizmu z aktywnym wypoczynkiem, zabiegami fizjoterapeutycznymi i kosmetyką estetyczną.
Podczas wykonywania zabiegów zapewniamy profesjonalną opiekę nad dziećmi w specjalnie zaaranżowanym pokoju dziecięcym.

Dining

Zapraszamy do restauracji: "Preludium", gdzie suto zastawiony bufet kusi swoim wyglądem i wprawia w dobry nastrój już od rana. Oferujemy wykwintne dania kuchni polskiej i innych narodów. Malownicze sąsiedztwo "parku zdrojowego" i sympatyczna obsługa pozwolą na miłe spędzenie czasu w naszej restauracji. Dla dzieci przygotowaliśmy fantazyjnie ilustrowane bajkowe menu, gdzie zaczarowane zestawy kuszą swoją zawartością.
CAFE SWING - miłośnikom dobrej muzyki i wyśmienitej kawy polecamy kawiarnię Cafe Swing z szerokim wachlarzem deserów i wybornych drinków przygotowywanych przez naszych barmanów. W każdy piątek i sobotę zapraszamy na wieczory z muzyką na żywo.

Meeting

W Hotelu Villa Park posiadamy sześć sal konferencyjnych, w których można zorganizować spotkania zarówno dla 200 jak i 10 osób. W wyposażeniu standardowym znajduje się: rzutnik multimedialny, rzutnik folii, video/DVD, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, flipchart, tablica, ekran, klimatyzacja, dostęp do Internetu. Wszystkie sale posiadają możliwość zaciemnienia.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top