Hotels Poland Gizycko hotels Wodnik Gizycko

Wodnik Gizycko

11-500 Giżycko, 3-go Maja 2

Położony w centrum Giżycka Hotel Wodnik umożliwia dotarcie w ciągu kilku minut jednego z największych na Mazurach jeziora Niegocin. W Hotelu są dostępne komfortowo wyposażone pokoje, dwie sale konferencyjne. W hotelowej restauracji serwowane są specjały kuchni mazurskiej, polskiej i europejskiej.

Facilities in hotel
  • Car Park
  • Wireless Internet

Hotel's description

Location

Hotel Wodnik leży w centrum Giżycka, a Giżycko jest sercem Mazur. To nieduże miasto nazywane jest letnią stolicą Polski, gdyż tu krzyżują się wszystkie ważniejsze Mazurskie szlaki turystyczne. Centralne położenie zapewnia szybki i wygodny dostęp do ważniejszych instytucji, banków, poczty, pasażów handlowych. Z Wodnika*** można w ciągu kilku minut dotrzeć pieszo do jednego z największych na Mazurach jeziora Niegocin.

Accomodation

Hotel dysponuje 106 miejscami w 28 pokojach jednoosobowych, 37 pokojach dwuosobowych i dwóch apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę z prysznicem lub wanną, WC, telewizję kablową i telefon.

Facilities

Do dyspozycji Gości parking strzeżony, kawiarnia na 40 miejsc, barek nocny, sala kominkowa, fryzjer, bilard, wypożyczalnia rowerów, sejf hotelowy w recepcji.

Z Wodnika*** można w ciągu kilku minut dotrzeć pieszo do jednego z największych na Mazurach jeziora Niegocin. Nad jeziorem znajduje się plaża ze strzeżonym kąpieliskiem oraz boisko do piłki siatkowej, koszykówki i piłki nożnej. Obok plaży - port Żeglugi Mazurskiej, przystań jachtowa i promenada z licznymi barami serwującymi ryby i inne specjały kuchni mazurskiej. Równie blisko znajduje się malowniczy Kanał Łuczański i najciekawsze atrakcje Giżycka, Twierdza Boyen czy zabytkowy most zwodzony, jeden z nielicznych czynnych w Europie.

Dining

Zapraszamy Państwa do hotelowej restauracji, która znajduje się w klimatyzowanych wnętrzach na 120 miejsc konsumpcyjnych, czynna do ostatniego gościa. Serwujemy specjały kuchni mazurskiej, polskiej i europejskiej. Będą one ozdobą Państwa spotkań towarzyskich i biznesowych. Zaspokoimy u nas gusta najbardziej wybrednych smakoszy.

Meeting

Hotel dysponuje dwiema salami konferencyjnymi:
Sala francuska - nowoczesna i komfortowa sala o powierzchni 100 mkw. mieszcząca 60 osób, wyposażona w rzutnik pisma, ekran, video, telewizję, nagłośnienie, mikrofon bezprzewodowy.
Sala kominkowa - wygodna, klimatyzowana sala o powierzchni 60 mkw. dla 60 osób jest znakomitym miejscem do odpoczynku podczas przerw w wygodnych fotelach przy kominku.

Additional information

Godziny pracy recepcji: 7:00-22:00
Zameldowanie możliwe w godzinach 14:00-22:00 -bez możliwości późniejszego zameldowania na życzenie
Wymeldowanie możliwe w godzinach 7:00-11:00 - możliwe wcześniejsze wymeldowanie na życzenie
Ze względu na aktualne obostrzenia sanitarne dotyczące działalności gastronomicznej - śniadania są serwowane do stolika w restauracji
hotelowej w godzinach 7:00-10:00, obowiązuje rezerwacja stolika przy zameldowaniu.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top