Hotele w Polsce » Śląskie » Hotele Bielsko-Biała
98% Klientów zadowolonych
Ostatnio zarezerwowane hotele w Bielsku-Białej Ceny grupowe dla 10 i więcej osób >>
  • Blisko centrum hotele: 2 Zaletą hoteli w pobliżu centrum Bielska-Białej jest bliskość śródmieścia, gdzie znajdują się najciekawsze zabytki i atrakcje, a także bliskość gór. Niezależnie od celu podróży, hotele w tej części Bielska-Białej są godne polecenia.
  • Centrum hotele: 4 Bielsko-Biała powstała z połączenia dwóch miast: Bielska, położonego na granicy Śląska, i Białej, przy granicy Galicji. Miasta dzieliła rzeka Biała. Dziś trudno sobie wyobrazić, że miasta zostały połączone dopiero w 1951 roku. Wybierając hotel w centrum miasta, można korzystać z bliskości zabytków, atrakcji i wszystkich najważniejszych miejsc w Bielsku-Białej.
    • Blisko dworca kolejowego: 2
      Oddalona jest o 10-15 minut drogi (w kierunku wschodnim) od starego miasta w Bielsku. Zapewnia dobre połączenia z głównymi miastami Śląska, Warszawą, Łodzią, a nawet Gdynią.
  • Poza centrum hotele: 7 Niektóre hotele w Bielsku-Białej są nieco oddalone od centrum, chociaż dojazd z każdego hotelu jest dosyć łatwy. Te, które są położone na południu, znajdują się blisko Beskidów i kolei linowej na Szyndzielnię. Pobyt w hotelu poza centrum Bielska-Białej gwarantuje doskonały wypoczynek. Niektóre z hoteli są usytuowane w pobliżu głównych tras, wiodących do Katowic, Bielska-Białej, Szczyrku.
Rynek hotelowy w Bielsku-Białej Bielsko-Biała Bielsko-Biała jest podbeskidzkim ośrodkiem administracyjnym, handlowym i kulturalnym. Pobliskie Beskidy przyciągają wielbicieli górskich wędrówek i sportów zimowych. Hotele w Bielsku-Białej stale się rozwijają dzięki dynamicznemu wzrostowi gospodarczemu miasta, zagranicznym inwestycjom i związanym z tym napływem klientów biznesowych. Najlepsze zakwaterowanie w Bielsku-Białej zapewniają hotele położone w centrum miasta oraz przy głównych drogach wyjazdowych do Katowic i Szczyrku. Część z nich oferuje specjalne zabiegi odnowy biologicznej.
Najlepsze w Bielsku-Białej
Ocen: 200

Klienci dzielą się opinią na temat hoteli.
My dziękując zwracamy im 3% z ceny.
czytaj więcej

Wyposażenie pokoju 97%

Personel 96%

Śniadanie 96%

Cena do jakości 95%

Doskonały 96%

Czystość 96%

Łóżko 88%

Świetny 90%

Wielkość pokoju 89%

Cisza 88%

Świetny 87%

Lokalizacja 95%

Doskonały 95%