StayPoland - Poland, made perfect

Opinie Klientów
Hotele w Polsce » Śląskie » Hotele Bielsko-Biała
100% Klientów zadowolonych
Ostatnio zarezerwowane hotele w Bielsku-Białej Ceny grupowe dla 10 i więcej osób >>

3* Hotel Wróblówka niedawno

4* Parkhotel Vienna niedawno

3* Aparthotel Ventus R... niedawno
 • Blisko centrum hotele: 1 Zaletą hoteli w pobliżu centrum Bielska-Białej jest bliskość śródmieścia, gdzie znajdują się najciekawsze zabytki i atrakcje, a także bliskość gór. Niezależnie od celu podróży, hotele w tej części Bielska-Białej są godne polecenia.
 • Centrum hotele: 4 Bielsko-Biała powstała z połączenia dwóch miast: Bielska, położonego na granicy Śląska, i Białej, przy granicy Galicji. Miasta dzieliła rzeka Biała. Dziś trudno sobie wyobrazić, że miasta zostały połączone dopiero w 1951 roku. Wybierając hotel w centrum miasta, można korzystać z bliskości zabytków, atrakcji i wszystkich najważniejszych miejsc w Bielsku-Białej.
  • Biała: 1
   Centrum Białej to miła i schludna okolica, niezbyt oddalona od Bielska, które znajduje się zaraz za rzeką. Biała znana jest z wytwórni filmów animowanych, położonej niedaleko centrum (tam powtał między innymi “Bolek i Lolek”).
  • Blisko dworca kolejowego: 1
   Oddalona jest o 10-15 minut drogi (w kierunku wschodnim) od starego miasta w Bielsku. Zapewnia dobre połączenia z głównymi miastami Śląska, Warszawą, Łodzią, a nawet Gdynią.
 • Poza centrum hotele: 5 Niektóre hotele w Bielsku-Białej są nieco oddalone od centrum, chociaż dojazd z każdego hotelu jest dosyć łatwy. Te, które są położone na południu, znajdują się blisko Beskidów i kolei linowej na Szyndzielnię. Pobyt w hotelu poza centrum Bielska-Białej gwarantuje doskonały wypoczynek. Niektóre z hoteli są usytuowane w pobliżu głównych tras, wiodących do Katowic, Bielska-Białej, Szczyrku.
Rynek hotelowy w Bielsku-Białej Bielsko-Biała Bielsko-Biała jest podbeskidzkim ośrodkiem administracyjnym, handlowym i kulturalnym. Pobliskie Beskidy przyciągają wielbicieli górskich wędrówek i sportów zimowych. Hotele w Bielsku-Białej stale się rozwijają dzięki dynamicznemu wzrostowi gospodarczemu miasta, zagranicznym inwestycjom i związanym z tym napływem klientów biznesowych. Najlepsze zakwaterowanie w Bielsku-Białej zapewniają hotele położone w centrum miasta oraz przy głównych drogach wyjazdowych do Katowic i Szczyrku. Część z nich oferuje specjalne zabiegi odnowy biologicznej.
Najlepsze w Bielsku-Białej
Ocen: 1 119

Klienci dzielą się opinią na temat hoteli.
My dziękując zwracamy im 3% z ceny.
czytaj więcej

Personel 100%

Łóżko 100%

Czystość 100%

Świetny 92%

Lokalizacja 100%

Świetny 92%

Cena do jakości 100%

Bardzo dobry 83%

Wyposażenie pokoju 92%

Świetny 92%